diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Dámská Lifestyle kolekce podzim/zima 2013

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

merrellKolekce MERRELL Lifestyle dokonale kombinuje trendy design a nejrůznější technologické vychytávky. Přináší prémiové materiály a originální styl, který podtrhne vaši dobrodružnou povahu. Americká značka MERRELL je známá především díky svým outdoorovým botám. Dnes však stejnou pozornost věnuje i fashion modelům. MERRELL totiž ví, že nepřízeň počasí dokáže způsobit řadu nepříjemností nejen při výstupu na hřeben velehor ale i při běžné cestě do práce. Proto používá hned několik funkčních technologií, které zaručují teplo, sucho a pohodlí po celý den. Kompletní kolekci stejně jako seznam prodejních míst najdete od konce září 2013 na www.merrell.cz

PŘIVÍTEJTE PODZIM BEZ KOMPROMISŮ

MERRELL objevil recept na sychravé podzimní počasí! Má jméno HAVEN AUTUMN. Jak ho poznáte? Hrubá kůže, jemné pásky, módní knoflíčky a hlavně bezkonkurenční komfort! K dostání v hnědé a černé barvě.

TECHNOLIGIE VE SLUŽBÁCH ŽENSKOSTI

Voděodolná úprava, unikátní zateplení, samočisticí podešev – touto výbavou, za kterou by se nemusely stydět ani trekové boty, se pyšní novinky letošní dámské lifestylové kolekce MERRELL SPELLBOUND PEAK, MERRELL DECORA CHANT A MERRELL DECORA PRELUDE . Neuvěřitelné! I bota nabitá technologiemi působí něžně a žensky! Zásluhu na tom nese kombinace pravé kůže s výrazným lemováním a důmyslnými detaily. To vše v trendy barvách letošní zimy. A nebojte se, výrazné šněrování či pásky slouží jen k získání patřičné pozornosti. Vy si boty obujete pomocí zipu na vnitřní straně boty.

FUNKCE 21. STOLETÍ V RETRO DESIGNU

Hledáte boty do města i na hory? Máme pro vás řešení! Model MERRELL EMERY LACE vás podrží za jakýchkoliv okolností. Na pomoc si vzal nejnovější funkční technologie. Je vyrobený z pravé kůže a semiše. Uvnitř najdete syntetickou kožešinu. Patent M-Select FRESH eliminuje vznik nepříjemnému zápachu a Air Cushion® v patní části vám zajistí výborné odpružení.

Více na www.merrell.cz.

Přečtěte si také:


Napsat komentář

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.