Úvodní stránka Fóra Jsem těhotná Jaké doplňky stravy s obsahem DHA užíváte?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5644
    blog
    Správce

    Zajímalo by mě jaké doplňky stravy s obsahem DHA používáte. Mě pořád doktorka doporučuje Femibion. Já jsem si ale teď v lékárně našla novinku ProMimi DHA od Elasti-Q. Je o hodně levnější a má víc vitamínů než Femibion. Koupila jsem si ho. Má všechno obsažené jen v jedné tobolce a obsahuje navíc vitamín D. DHA je moc důležité pro miminko, v těhotenství ji žena potřebuje o hodně víc, díky ní se miminku dobře vyvíjí mozek.Je obsažena v mořských rybách.Máte některá s tímhle přípravkem zkušenosti?

    #5837
    ANDY
    Člen

    Ahoj,
    já žádný doplněk nepoužívám-momentálně jsem v 16.týdnu.Ani jsem nikdy nepoužívala-porodila jsem pět zdravých dětí.konzultovala jsem to se svoji lékařkou.Pokud mám prý rozmanitou stravu a dostatečně piju-tak pokud nemám konkrétní problém-není třeba něco užívat.Doplňky stravy se prý staly tak trochu víc moderní,než potřebný:-)hezký den ANDY

    #5888
    Veronika
    Host

    taky si myslim ze je to jen moderni trend. muj lekar mi rekl ze pokud upravime docasne dopredu, pred otehotnenim, stravu a zivotni styl, tak bude vse v poradku. takze ja bych na nejake extra doplnky “nehrala”.

    #6496
    Monika227
    Člen

    Já užívám celé těhotenství  Elasti-Q Promimi DHA protože mi bylo doporučeno mým gynekologem z důvodu velkých otoků nohou. Nakonec jsem zjistila že prospívá i mému miminku, protože pomáhá při vývoji nervové soustavy, kůže a zraku plodu. Všem maminkám vřele doporučuji.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.