Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Jaký teploměr?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9283
    Kapicka7
    Účastník

    S jakými teploměry pro mimčo máte nejlepší zkušenosti?

    #9285
    janikv
    Účastník

    Mame doma 1,5 leta dvojcatka a od narozeni jsme merili digitalnim teplomerem. Vzdycky to byl strasny boj, sama jsem nebyla schopna je zmerit, jen za asistence tatinka. Pred 2 mesici jsem dostala infracerveny teplomer Thermoval Duo scan a musim rict, ze je to naprosto super. Velice pohodlne a rychle mereni. Ditko je behem 3 sekund zmereno, ve spanku o tom ani nevi. Fakt super vec! Navic je teplomer ve velice prakticke krabicce. Jednoznacne doporucuji.

    #9295
    Lucimate
    Účastník

    Taky máme doma Thermoval duo scan a musím říct, že jsem maximálně spokojená. Mám doma 4 měsíční miminko a bohužel již máme zkušenost s horečkami. Nemám příliš odhad v ruce na teplotu, takže pro mne byl Thermoval záchrana. Nemusela jsem malého budit každé 2 – 3 hodiny, abych zkontrolovala teplotu. Během pár vteřin je teplota změřená a hlavně jsem si několikrát ověřila, že je opravdu přesný. Takže za mne doporučuji!

    #9607
    Kvetula.Zvi
    Účastník

    No, buďto si můžeš koupit obyčejnější, v jednom obchodě měli i do tvaru koaly, to bylo roztomilý nebo třeba něco na styl Topcom 5v1 to už je pak jiná mašinka.

    #9648
    Natula.kad
    Účastník

    Docela dobré jsou i takové ty pružné teploměry, děti to alespoň netlačí nikde, třeba od Beaba. Pak pravidelně měnit baterky, pak rád zlobí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.