Úvodní stránka Fóra Chceme miminko (snažilky) kdy vyhledat car?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9561
    Lucka02
    Účastník

    Ahoj snažilky, chtěla bych se zeptat, po jaké době jste začaly hledat pomoc na klinice asistované reprodukce, když se vám nedařilo otěhotnět? My se snažíme už rok a půl a začínáme být už dost neklidní. Děkuji za odpovědi

    #9562
    jeanna
    Účastník

    Ahojky Lucko, my jsme se na ni obrátili asi tak po roce a půl, doporučila nám to gynekoložka, vám ji zatím nedoporučuje? Pokud jste hodně mladí, tak chce asi ještě vyčkávat, ale nesmíš se z toho nervovat, i když vím, jak je to těžké.

    #9585
    Lucka02
    Účastník

    Ahoj Jeanno, přesně tak, říká, že jsme mladí a máme být ještě trpěliví, že to vždycky nejde hned, ale kamarádku po stejné době a stejně starou poslala její gynekoložka, tak nevím, co je správně. Už je pro mě docela těžké se z toho nenervovat, kolikrát už jsme si mysleli, že se zadařilo a nic, nejspíš to bylo jen z těch nervů.

    #9586
    jeanna
    Účastník

    Tak každá gynekoložka je jiná a má na to asi trochu jiný názor, pokud už jsi sama neklidná a pomohlo by ti to začít nějak řešit nebo si aspon popovídat nebo slyšet názor někoho jiného, tak se sama objednej, taky znám případy, že se nedařilo jen kvůli stresu a pak se to povedlo hned jak to začali řešit a přestali se tak bát 😉

    #9619
    Renca
    Účastník

    Ahoj holky, řeším ted podobnou situaci, mohla bych se k vám přidat? Jak jsi se nakonec rozhodla Luci? Nám to taky gynekolog odkládá a mně se zdá, že už je čas a jsem z toho akorát vynervovaná.Máte případně zkušenosti s nějakou klinikou v Brně nebo o jaké jsi uvažovala?

    #9622
    Lucka02
    Účastník

    Ahojky Renčo, určitě se k nám přidej 🙂 Mně nakonec gynekoložka vypsala žádanku a byla jsem na první konzultaci v Brně v Repromedě, kterou mi doporučila. S prostředím jsem spokojená, všechno se mnou pečlivě probrali, podstoupím vyšetření a uvidí se, co dál, ale musím říct, že mě to nějak uklidnilo, když se to trochu někam hýbe.

    #9630
    Renca
    Účastník

    Děkuji za přijetí 🙂 O Repromedě jsem taky slyšela, samou chválu, příští týden jdu na gyndu a asi si tam pak zkusím zavolat, at už mi to gynekolog doporučí nebo ne. To čekání mě akorát ničí. Jak dlouho jsi čekala na tu první konzultaci?

    #9672
    Lucka02
    Účastník

    Nemáš zač 🙂 Na konzultaci jsem vůbec nečekala, vzali mě hned další týden od zavolání.

    #9675
    Renca
    Účastník

    Jo, jo, už jsem tam byla a ted mě čekají vyšetření, s klinikou jsem spokojená, snad budu spokojená i s výsledky vyšetření 🙁 a jak jsi na tom ty?

    #9677
    Lucka02
    Účastník

    Tak snad ti to dopadne dobře, mě nakonec čeká ivf, tak jsem z toho už pěkně vynervovaná.

    #9740
    Lucka02
    Účastník

    Ivf nakonec dopadlo dobře 🙂 🙂 Co ty? Snad si na tom podobně jako já 🙂

    #9861
    simonatut
    Účastník

    Snad vám to dopadlo dobře

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.