Úvodní stránka Fóra Kojenecké zboží Kočárek pro dvojčátka?

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Britney a poslední změna proběhla před 9 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9745
    Britney
    Účastník

    Ahojky, prosím co byste mi doporučili za kočárek pro dvojčátka?? hlavně jako první řeším otázku, jestli takový ten, kde sedí za sebou nebo vedle sebe? za sebou se bojím, že když na sebe nebudou vidět, tak budou zlobit, ale zase vedle sebe se bojím že neprojedu dveřmi 🙁 poraďte prosím, jestli máte s dvojčátky zkušenosti 🙂 díky 🙂

    #9767
    Kulik
    Účastník

    My jsme byli spokojení s tím od Britax, co jsme měli http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/dvojcatove/britax-b-agile-double-col-neon-black byl takový pevný a robusní, sedačky se daly polohovat, takže děti mohly sedět vedle sebe buťo stejným směrem nebo naproti a dobře se s ním jezdilo, standardními dveřmi jsem normálně vždycky projela 🙂

    #9771
    Britney
    Účastník

    Aha, ten vypadá dobře, to se mi líbí, že se sedačky dají otáčet a polohovat a opravdu se s tímto širším kočárkem dá tedy vůbec projet? hlavně tedy dvěřmi, ty jsou všude totiž, to by byl celkém problém, kdyby ne… 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.