Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Poledance

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Violinka a poslední změna proběhla před 9 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9623
    Violinka
    Účastník

    Ahoj maminky, chci se zeptat jestli někdo nechodíte na poledance? A pokud ano, tak jaké to je, prosím? Chci to zkusit, ale mám obavy, jednak, že tam chodí jen samé mladé slečny a štíhlé a taky, že je to fyzicky moc náročné, že to prostě nezvládnu, máte někdo zkušenost?

    #9628
    Ketelka
    Účastník

    Ahoj Violinko, já chodím už delší dobu a je to super, vůbec se neboj a jdi do toho, samé mladé a štíhlé? to je mýtus a mylná představa, věř mi, že tam chodí ženy každé váhy, věku a šikovnosti, takže klid 🙂 kdyžtak se mrkni tady na to centrum, tam chodím já tak třeba se tam někdy potkáme 🙂 http://www.poledance-praha.cz/poledance/ 😉

    #9667
    Violinka
    Účastník

    Děkuju, Ketelko 🙂 jednak za dobrý tip a taky za povzbudivá a uklidňující slova 🙂 už se tam těším, že to tedy asi zkusím, i za cenu, že bych se měla třeba ztrapnit 😛 a co je tak nejlepší si vzít na sebe a taky s sebou? 🙂

    #9674
    Ketelka
    Účastník

    Ale ne, vždyť říkám, že je to úplně v pohodě, nedávno se mnou byly na lekci 3 ženy z jedné rodiny – vnučka – mamča a babička a byly super všechny :-* na sebe je v podstatě si možné si vzít skoro cokoliv, ale já většinou nosím nějaké legíny a tričko 😀 ale hlavně, aby ses v tom cítila pohodlně 🙂

    #9735
    Violinka
    Účastník

    Dobře, tak děkuju, budu teda odvážná a vyzkouším to 😀 a ještě se chci zeptat, jestli nechodíš taky na ten twerking? 🙂 sice moc nechápu, jak se to učí a co se tam dělá, ale líbí se mi to, je to fakt srandovní 😀 takový akční a myslím, že je to asi dost zábava, nechodíš? 🙂

    #9744
    Ketelka
    Účastník

    😀 😀 😀 no, popravdě, ještě jsem na tom nebyla, protože nějak tak nebyla příležitost, ale teď to začali dělat právě v poletime taky, takže o tom silně uvažuju, že půjdu 🙂 můžem jít spolu, jestli chceš?? 😛 koukni, na rozvrh a uvidíme, jestli najdem společný termín?? http://poledance-praha.isportsystem.cz/

    #9757
    Violinka
    Účastník

    Jojo, to já jsem určitě pro 😀 taky bych to právě chtěla vyzkoušet ale netroufám si nějak sama, tak můžeme spojit síly a vydat se tam společně a uvidíme, co se z toho vyklube 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.