Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Rekvalifikační kurz

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Brodinka a poslední změna proběhla před 9 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9621
    Kulik
    Účastník

    Dobrý den, nemáte prosím tip na nějaký rekvalifikační kurz u oboru kosmetiky, líčení, atd.? Jsem vyučená kosmetička, ale bohužel momentálně nezaměstnaná, takže hledám, jak bych mohla zvýšit svoje šance na trhu práce a něco se i zajímavého dozvědět, pobavit se, atd. 🙂 díky

    #9627
    Halalai
    Účastník

    Ahoj, no pokud jsi ještě na tomto kuru nebyla, tak doporučuju prodlužování řas 🙂 je to zábavné, moderní, v dnešní době to chce hodně žen a na kurzu co jsem byla já (jak je to jinde nevím) jsme dostávali i certifikát, takže máš pak nějaký “papír” v ruce a můžeš to někde využít 😉 tak pokud chceš, tak se mrkni třeba sem http://profiliceni.cz/kurz-prodluzovani-ras.php?id=1 🙂 držím palce, ať brzo najdeš nějakou fajn práci! 🙂

    #9659
    Kulik
    Účastník

    jeee, děkuju moc, dobrý nápad 🙂 akorát nevím, jestli to zvládnu, ač jsem kosmetička, tak prodlužování řas jsme u nás v salonu bohužel nedělali 🙁 tak nevím…

    #9673
    Halalai
    Účastník

    To vůbec nevadí, kdyžtak je tam i kurz pro začátečníky/amatéry, tak můžete jít na ten a když se vám to bude líbit a bude se vám to zdát přínosné, tak pak jít i na ten pokročilý 😉

    #9734
    Samantha
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to přesně probíhá tady ten kurz? a na jak dlouho je to? taky mě to zaujalo, sice nejsem profesionál ani omylem, ale tak pokud berou to toho lehčího i amatéry, tak proč ne že 😀

    #9741
    Halalai
    Účastník

    že nejsi profesionál se neboj, to zvládneš, na ty začátečnické chodí samí neprofesionálové 😛 no, je nejdřív teorie a pak hned se jde na praxi, teorka je asi tak dvě hoďky a půl a praxe asi pět a půl 😉 no a musíš si s sebou vzít jednu věc a to je modelka (nějaká známá nebo kamarádka nebo tak) na které si to budeš hend pak v rámci té praxe zkoušet 🙂

    #9756
    Samantha
    Účastník

    super, tak to zní dost dobře, to věřím, že se to člověk naučí, když si to hned tak dlouho zkouší, to je skvělé 🙂 modelku vzít není problém, myslím, že se ještě budu muset těžce rozhodovat koho vyberu, poněvadž moje kamarádky povětšinou taky milují líčení a kosmetiky atd. 😀 takže budou určitě nadšené 🙂

    #9768
    Brodinka
    Účastník

    Dobrý den, zaujalo mě tady to vaše povídání a chci se zeptat jestli někdo nemáte tady zkušenost s tím kurzem pro pokročilé, co tam také nabízejí? jaké to je a o jak moc je to “těžší” než ten začátečnický? 🙂 tady jsem něco našla http://www.beauty-store.cz/kurzy/pokrocile-prodluzovani-ras-lash-expert-3d-8d/, je to ono???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.