Úvodní stránka Fóra Volná diskuse jaký kočárek?

Označeno štítky: , , ,

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7162
    mikkis
    Účastník

    Ahojky! Čekám miminko a řeším, jako Vy holky, problém – jaký kočárek? jak na to? Na trhu je spousta značek, druhu a už mě z toho bolí hlava 😉 padl mi do oka kočarek graco evo. Zdá se mi moc hezký a moderní. Slyšely jste o někdo o tom něco?

    #7169
    eliskaskop
    Účastník

    Ahoj, nevím, který druh konkrétně, ale gravo eco jsou moc hezké kočárky. Nedávno jsem ve městě potkala jednu maminku s kočárkem, který vypadal jako kolečková židle, a byla jsem docela zděšená. Chápu, že má každý jiný vkus, ale tenhle se mi fakt nelíbil… Prostě kočárek, ze kterého trčela jedna noha se otáčivými kolečky:(

    #7176
    ponn70
    Účastník

    jo souhlasím, zatím jsem snažilka ale už si představuju jak vozím mimi v tom evo…

    #7246
    mikkis
    Účastník

    to jo evo je designově velmi dobře zpracovaný;) takových kočárku není na trhu mnoho. pokud je taky nějaká majitelka evo ať se ozve, zajímaly by mě osobní zkušenosti.

    #7496
    melody
    Účastník

    ahojky, vase otázka je stále aktuální? Já kočárek evo mám a jsem velmi spokojená. Pokud máte otázku, sem s ní

    #7498
    mikkis
    Účastník

    Jak se vám jezdí s kočárkem? Můžu poprosit o přeměření anebo kde můžu najít rozměry kočárku? Děkuju!

    #7499
    melody
    Účastník

    Jak už jsem uvedla, jsem s evo velmi spokojená, kočárek řídím jednou rukou a třeba píšu sms 😉 rozměry najdeš tady: http://www.gracobaby.cz/sportovn%C3%AD-ko%C4%8D%C3%A1rky/graco-evo/45

    #7859
    mikkis
    Účastník

    juu bezva! děkuji za odkaz, kočárek je úplně suprový – už to říkám jako majitelka 😉

    #9480
    kkamilkaa7
    Účastník

    Ahojte, můžu se zeptat jak jste s kočárkem spokojené? Taky přemýšlím o koupi tohoto kočárku. Děkuji moc

    #9725
    Magda87
    Účastník

    Dobrý den,

    my si před 3 měsíci pořídili kočárek graco Evo xt a jsem z něj nadšená. Je super, že má přehazovací sedák, takže si můžete otočit dítě k sobě. Kola má také dostatečně velké a navíc mají blatníky. Jsme spokojeni.

    #9748
    NatalieMost
    Účastník

    Zdravím, také máme kočárek EVO XT, zatím používáme jen s korbičkou, ale sporťák je moc krásný, už se teším až malý povyroste a budeme používát sporťák.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.