Úvodní stránka Fóra Neplodnost Nemůžu otěhotnět, co dál?

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel verunka a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3615

    Napište zkušenosti s neplodností, jak jste vše řešila, co jste musela podstoupit, jak dlouho to trvalo?

    #5371
    verunka
    Správce

    myslim si ze se vse da resit…i kdyz pred 4 mesici jsem byla jineho nazoru. loni v cervnu jsem vysadila antikoncepci a blahove jsem si myslela ze hned otehotnim – podotykam ke gynekologovi jsem nesla – bojim bojim 😉
    po par mesicich snazeni a pocitani dnu manzel nevydrzel a sel na spermiogram – vse dopadlo v poradku, tzn u nej chyba nebyla…a ted jsem byla na rade ja.
    trvalo dlouho nez jsem se odhodlala na gyn.dojit, ale melo to uspech. v lednu mi bylo zjisteno ze mam problem s prolaktinem, pan doktor nasadil leky na upraveni a my ve snazeni pokracovali. vcera jsem se vratila z utz s velice chvalyhodnym vysledkem – vse uz mi funguje tak jak ma, sliznice je dostatecne siroka pro uhnizdeni vajicka, nove vajicka se mi tvori, takze parada a ja doufam ze je problem vyresen a brzo budu tehu 🙂
    mate nekdo podobnou zkusenost? jake leky vam Mudr predepsal na zvyseny prolaktin?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.