prenatální testy

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Domů Fóra Těhotenství prenatální testy

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Katulka a poslední změna proběhla před 4 roky, 10 měsíců.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #9772

  Pavla7
  Účastník

  Ahojky, prosím vás, jaký prenatální test je dobrý a dá se dělat dřív než ve dvanáctém týdnu? Nebo co byste mi doporučili? Ráda bych šla co nejdřív a měla brzy výsledky, ale hlavně, aby byl spolehlivý a radši neinvazivní nebo dáváte přednosti invazivním testům? Díky za rady

  #9773

  Lucka02
  Účastník

  Ahojky Pavli, já jsem po umělém oplodnění a doporučili mi test prenatalsafe jako vhodný i v tomto případě, je to neinvazivní test a má hned několik výhod oproti jiným a to hlavně tu, že se na něj dá jít už v 10. týdnu a výsledky jsou taky velmi rychle. Určitě se na něj podívej.

  #9823

  Katulka
  Účastník

  Ahoj Lucko, to jsem ráda, že jsem se o něm dozvěděla, uvažuji o něm, divím se, že jsem o něm nevěděla. A Pavli byla jsi na tom Prenatalsafu nebo jsi nakonec zvolila jiný? Podělíš se o zkušenost? Díky moc

  #9826

  Pavla7
  Účastník

  Ahoj Katulko, ano, byla jsem na tom testu PrenatalSafe a určitě bych ti ho doporučila, byla jsem moc spokojená, všechno jsem věděla rychle a je vážně spolehlivý (děkuji Lucko za výborné doporučení ;)).

  #9827

  Katulka
  Účastník

  Díky Pavli za rychlou odpověď, to na něj teda určitě mrknu 🙂

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.


diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(746)