Úvodní stránka Fóra Volná diskuse stydké pysky

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petrovaa a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9775
    SabkaM
    Účastník

    Ahoj maminky, máte někdo po porodu zvětšenés tydké pysky? Dá se s tím něco dělat?
    Docela mě to trápí 🙁
    Nechci jít tzv “pod kudlu” o jiném způsobu nevím :/

    #9776
    renata2
    Účastník

    Ahoj, také mě toto trápí, ale pochybuji, že se s tím dá něco dělat :/
    No to já bych taky nešla tyjo ! A o jiném způsobu taky zatím nevím, ale neboj nejsi sama 🙂

    #9777
    Petrovaa
    Účastník

    dámy podívejte se na stránky této kliniky v Praze formeclinic.cz. Omlazují intimní partie pomocí přístroje, byla jsem na tom a výsledek je dost znatelný, já jsem spokojená 🙂
    Takže způsob je !

    #9778
    SabkaM
    Účastník

    Petro, to jako fakt? Pomocí přístroje? Já to tam nemůžu najít na těch stránkách :/
    A kolik to stojí, jak to probíhá?

    #9779
    Petrovaa
    Účastník

    Jj pomocí přístroje, mají to tam pěkné popsané i nějaké fotografie mají na těch stránkách k tomu. Vše by ses tam měla dočíst. Doporučují 4 návštěvy, je to pomocí takového laseru, jeto bezbolestné, vysledeek je znát už po první návštěvě. Jedna návštěva je za 3000 kč, tzn celkově 12 tisíc. A stojí to za to, fakt to pomůže.

    #9780
    SabkaM
    Účastník

    Jo už jsem to asi našla, je to toto ? formeclinic.cz/cs/revoluce-v-intimni-estetice-protege-intima
    Podle fotek to vypadá dobře, asi to dost pomůže, to by bylo moc super 🙂
    Jo takže celkově 12 tisíc jo? Ok dobře, mod děkuji za informace, já si tam zavolám a uvidím. Moc moc ještě jednou díky.

    #9781
    Petrovaa
    Účastník

    ano to je ono. JJ 3tis krát 4 je 12 tis. Počítáš dobře 🙂
    Jo tak nemáš za co, třeba se ti to bude hodit, však uvidíš, můžeš pak napsat, jak jsi se rozhodla.

    #9798
    SabkaM
    Účastník

    Tak jsem tam objednaná, tak jsem na to velmi zvědavá a uvidíme 🙂 Pak se ozvu..

    #9802
    SabkaM
    Účastník

    Tak mám zasebou dvě návštěvy a už ted je vidět pokrok, tak se těšim, jak budumít ty poslední dvě návštěvy zasebou jak to bude vypadat, zatím jsem moc spokojená 🙂

    #9820
    Petrovaa
    Účastník

    Jo? Tak ted už to máš zasebou snad asi celeé, vid? Tak hlavně, že ti to pomohlo, já jsem ti to psala 🙂
    Tak hlavně, že je po problému, citíš se líp, co 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.