prenatální testy

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Úvodní stránka Fóra Těhotenství prenatální testy

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Katulka a poslední změna proběhla 6 let, 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #9772
  Pavla7
  Účastník

  Ahojky, prosím vás, jaký prenatální test je dobrý a dá se dělat dřív než ve dvanáctém týdnu? Nebo co byste mi doporučili? Ráda bych šla co nejdřív a měla brzy výsledky, ale hlavně, aby byl spolehlivý a radši neinvazivní nebo dáváte přednosti invazivním testům? Díky za rady

  #9773
  Lucka02
  Účastník

  Ahojky Pavli, já jsem po umělém oplodnění a doporučili mi test prenatalsafe jako vhodný i v tomto případě, je to neinvazivní test a má hned několik výhod oproti jiným a to hlavně tu, že se na něj dá jít už v 10. týdnu a výsledky jsou taky velmi rychle. Určitě se na něj podívej.

  #9823
  Katulka
  Účastník

  Ahoj Lucko, to jsem ráda, že jsem se o něm dozvěděla, uvažuji o něm, divím se, že jsem o něm nevěděla. A Pavli byla jsi na tom Prenatalsafu nebo jsi nakonec zvolila jiný? Podělíš se o zkušenost? Díky moc

  #9826
  Pavla7
  Účastník

  Ahoj Katulko, ano, byla jsem na tom testu PrenatalSafe a určitě bych ti ho doporučila, byla jsem moc spokojená, všechno jsem věděla rychle a je vážně spolehlivý (děkuji Lucko za výborné doporučení ;)).

  #9827
  Katulka
  Účastník

  Díky Pavli za rychlou odpověď, to na něj teda určitě mrknu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(796)