• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel kamila336 a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9803
    olga.polka
    Účastník

    Dobrý den, prosimo radu na znacku na autosedacku. Budeme kupovat, ale jelikoz s tim nemame moc zkusenosti, tak nevime jakou znacku poridit. 🙂 dam na vase doporuceni popr. typy autosedacek se kterymi jste spokojeni. diky moc

    #9811
    kamila336
    Účastník

    Dobrý den, já si tedy nemůžu vynachválit autosedačku o znčky römer 🙂 je to typ RÖMER KING II taks e zkusete podivat 🙂 doporucili ji nam nasi znami kdyz jsme taky nevedeli jakou znacku vybrat a rozhodne by jsme nemenili

    #9821
    olga.polka
    Účastník

    Dobrý den,díky moc za vase doporuceni divala jsem se na ten typ sedacky co jste mi sem psala. myslela jste tuto: http://www.funbaby.cz/romer-king-ii-autosedacka-nahradni-potah-black-ash jestli ano tak ja ji asi rovnou koupi moc se mi libi a zda se mi i velmi bezpecna

    #9833
    kamila336
    Účastník

    Dobrý den, ano je to ta kteorou jsem myslela 🙂 my si ji taky vybrali hlavne kvuli bezpecnosti ditete 🙂 libi se mi i ze daji menit potahy, treba v lete se to urcite vyplati si myslim. nemate zac doufam ze jsem vam alespon trochu pomohla

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.