Posted on

budes tataOd krmení a přebalování k dalším pohromám — všechno, co potřebuješ vědět, abys byl bezva táta
Nepostradatelná příručka pro všechny otce! Toto je příručka přímo pro tebe. Jestli jsi po téhle knize sáhl, znamená to, že se během několika měsíců staneš otcem. No dobrá. Zapijem to, oslavíme… Ale něco se evidentně v tvé rodině změní. Ať už hrdinně odstojíš (a neupadneš) porod nebo na výsledek tohoto procesu počkáš u telefonu (tedy v pohostinském zařízení, jelikož máš přece u sebe mobil, tak co?), přece jenom je jasné, že začíná životní etapa, ze které se tak nějak nevykroutíš. No a tahle příručka je pro táty, kteří spadnou do té bezva začátečnické hysterie. Vyhnout se jí nelze, ale existuje spousta způsobů, jak ji zpracovat k obrazu svému. Jde to! Ale kdyby to náhodou nešlo, stačí nakouknout do příručky. Každý táta, který o to stojí, tady najde nápovědu. Ale hlavně si to můžeš užít! To otcovství. Není to nemoc ani hendikep. Spousta zralých tátů tuto definici potvrdí. A poznatky mnoha z nich nabízí tato kniha. Takže: Budeš táta! A užij si to!

***

Vincent Iannelli, MD, editor knižní řady When Your Child Has (Když vaše dítě má…), je atestovaný pediatr, člen Americké pediatrické akademie a docent v Jihozápadním lékařském středisku při Texaské univerzitě. Po absolvování stáže v Dětském lékařském středisku v texaském Dallasu si otevřel soukromou praxi. Má jedenáctileté klinické zkušenosti s dětskými pacienty, a to včetně čtyř vlastních dětí. Žije v Dallasu.

***

Pár dobrých rad: Když ti partnerka oznámí, že je s tebou těhotná, pokus se neomdlít a tvař se pokud možno co nejméně jako imbecil. Když už máš vstřebáno, že holt budeš táta, snaž se do toho pomaloučku vplout. Nebude to snadné, ale přidržuj se zábradlí. A až budeš v tom a začneš eventuálně tápat, vezmi si k ruce tuto příručku!

Knihu můžete zakoupit zde: http://www.jota.cz/popularne-naucna/budes-tata/

Leave a Reply