Posted on

Čekáte své první miminko a nemůžete chodit ze zdravotních důvodů do práce? Manžel odjede ráno do zaměstnání a vy máte spousty času. Jak tento čas efektivně využít? To je zajímavá otázka. Doteď jste nic takového řešit nemusela, protože jste byla neustále mezi lidmi a domů jste se těšila, že si konečně odpočinete, pustíte si hudbu, televizi, sednete si a budete mít klid. Teď už ale do práce nechodíte, manžel je neustále pryč, počasí venku nic moc. Máte uvařeno, podlahy vytřené, poklizeno a času máte hodně. Jednou z možností, jak svůj čas využít je návštěva diskuzních fór na internetu. Je jich celá řada, stačí si jen vybrat. Najdete zde mnoho rubrik, do které se můžete zařadit a začít diskutovat s jinými nastávajícími maminkami nebo už zkušenými.

Myslím si, že je to určitě přínosné a sama jsem začala navštěvovat dvě diskuzní fóra. Na ty jedny webovky chodím už několik let. S maminkama se znám osobně, máme stejně stará dítka. Byly mě oporou ve dnech, kdy mě bylo nejhůře, kdy jsem se cítila sama, unavená, smutná. Dokázaly mě vždy zlepšit náladu, povzbudit. Někdo může namítnout, že na internetu je řada diskuzních fór, kde jsou některé informace zveličovány a těhulky by si některé návody a rady neměly brát příliš k srdci. Je opravdu na každé z nás, aby si toto uvědomila a nebrala vše doslovně a paušálně. To že měla naše kamarádka hrůzostrašný porod, rodila několik hodin atd. Jsou to informace, které je nutné brát s rezervou.

Na diskuzních fórech jsou rubriky seřazeny podle toho, zda jste těhulka nebo už vás zajímají informace o vašem batoleti atd. Je to různé. Každý si zajisté vybere.

Na webu www.MojeBrisko.cz a www.NaseBatole.cz je také diskuzní fórum, kam mohou maminky psát své dotazy a diskutovat s jinými uživatelkami. Přijďte se za námi podívat a popovídat si. Těšíme se na vás.

Leave a Reply