Posted on

České mámy mají nejraději kočárky X-lander

ceska mama 2013Druhý ročník internetové ankety Česká máma zná vítěze každé z devatenácti vyhlášených kategorií. O nejoblíbenějších značkách, produktech či prodejcích dětského zboží rozhodují sami rodiče malých dětí. Hlasování o „vítězích“ ročníku 2013 proběhlo v období od 1. září do 31. října 2013. V kategorii Dětské kočárky se stejně jako v minulém ročníku 2012 na první pozici umístily kočárky značky X-lander, které na český trh exkluzivně dováží a prodává firma Babypoint s.r.o.

babypoint_x-lander x-move 2Cílem projektu Česká máma je na českém trhu identifikovat nejoblíbenější značky, objevovat novinky v oblasti péče o nejmenší děti a představit výsledky ankety veřejnosti. Hlasování letos probíhalo v rámci 19 kategorií z předem sestaveného seznamu nejznámějších společností, značek a produktů v ČR. O nominacích do jednotlivých kategorií rozhoduje pořadatel, kterým je společnost Ostrov objevů, provozující multismyslové kurzy pro děti ve věku 1 – 3 let a jejich rodiče. Vítěze 20. kategorie Novinka roku 2013 zvolila odborná porota. Anketa byla i letos propojena se soutěží o dárky.

“Jakákoli zpětná vazba od zákazníků, kteří naše produkty vyzkoušeli a používají je, je pro nás velmi důležitá. Jsme rádi, že kočárky značky X-lander jsou na českém trhu nejen známé, ale především také oblíbené. Letošní i loňský výsledek ankety je pro nás dobrým znamením, že zákazníci jsou s touto značkou spokojení,” komentuje výsledek ankety Zdeněk Háse ze společnosti Babypoint s.r.o., která je výhradním dovozcem značky X-lander pro český trh. „Na jaře 2014, počínaje brněnským veletrhem ProDítě, představíme zcela novou kolekci kočárků X-lander. Doufejme, že bude u maminek stejně oblíbená jako ta předchozí,“ dodává Zdeněk Háse.

babypoint_x-lander x-move 1Pro informace o anketě Česká máma 2013 a vítězích dílčích kategorií navštivte www.ceskamama.cz. Produkty firmy Babypoint najdete na www.babypoint.eu nebo na Facebooku. Produkty značky X-lander najdete také na www.x-lander.cz.

Leave a Reply