Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Analýza složení těla

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9588
    Brodinka
    Účastník

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte, kde se dá nechat ve Vyškově udělat takové to vyšetření složení lidského těla – voda, svaly, tuky,… ? Chci změnit svůj životní styl a nějak se musím nakopnout, tak jsem si říkala, že takovéto vyšetření by asi bylo celkem užitečné 🙂 a taky bych potřebovala tip na nějakou dietu??

    #9590
    Kololo
    Účastník

    Brodinko, byla jsem na takovém vyšetření v Royal Day, když jsem tam začínala s dietou 🙂 je to síť salonů, myslím, že ve Vyškově jsou taky, já jsem byla v brně, kdyžtak se podívej sama radši ještě http://royalday.cz/ 🙂 je to tam moc fajn, udělají ti vyšetření, vysvětlí podle výsledků, jak na tom jsi a pak tam třeba můžeš chodit na konzultace a mít nějakou dietu, nebo tak, podle toho co chceš a jak dopadneš s těmi výsledky 🙂

    #9592
    Brodinka
    Účastník

    Jo, tak jsem koukala a měla by být jedna pobočka i ve Vyškově, super, to má radost, díky za doporuční 😉 chci právě začít intenzivně žít zdravě, abych potom taky měla zdravé dětičky a toto mi doufám pomůže 🙂 teď na ty stránky koukám a našla jsem že ještě dělají vyšetření srdeční frekvence a průchodnost cév, to neznáš? to zní taky jako užitečné vyšetření… 🙂

    #9625
    Kololo
    Účastník

    jojo, na tom jsem taky byla, to je taky užitečné, řekla bych 🙂 a teď se zrovna koukám na stránky a budou mít nějakou akci na hubnoucí program – to jsem totiž právě chtěla napsat, že výživové poradenství a dietní plány tam poskytují také 🙂 já k nim chodím a už jsem zhubla celkem dost 🙂 tady posílám ten plakátek na tu akci http://royalday.cz/wp-content/uploads/2014/09/poukaz_3+1_tyden_137x80mm-02.jpg 🙂

    #9631
    Brodinka
    Účastník

    Aha, super děkuji, to je dobré vědět, každá akce se hodí 😉 a ještě bych se chtěla prosím zeptat – jak ta vyšetření probíhají? byla jsi na nich? nebolí to moc? a jak dlouho to tak asi trvá|? já totiž vůbec nemám představu… :-O a pak po vyšetření dostanu nějaké výsledky domů napsané, nebo jak? 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.