Úvodní stránka Fóra Mateřská dovolená Přivýdělek na mateřské

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Lenka Štveráčková, Bc. a poslední změna proběhla před 4 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3617

    Jaké činnosti děláte pro vylepšení domácího rozpočtu, co vás baví, napište své tipy.

    #5636
    evlesa
    Člen

    Před dvěma měsíci jsem začala pracovat pro jeden aukční server. Přivýdělek není ještě nikterak závratný (cca 2000 měsíčně), ale na rodinném rozpočtu je to znát. Pracovní náplní je reklama firmě (zabere mi to cca 5 minut práce).
    Pokud byste měla některá z vás chuť si přivydělat, nebojte se a napište :). Stačí základní znalost práce na PC.

    #6051
    Káťa
    Host

    evlesa: Ahoj, měla bych také zájem o tento způsob přivýdělku. Mohla by jsi mi dát k tomu nějaké informace? Díky Káťa 🙂

    #6730
    DianaR
    Člen

    Ahojky, zajímal by mě tento způsob přivýdělku, pokud je to ještě aktuální prosila bych o info. Díky Diana

    didiru@seznam.cz

    #6941
    Bou
    Účastník

    Dobrý den, také bych měla zájem. Každá korunka se určitě hodí, navíc teď před Vánoci. Pokud je nabídka ještě aktuální, prosím napište mi bližší informace. Děkuji Bára

    #6997
    tattianka
    Účastník

    Ahoj muzu se taky dovedet vic? 🙂 tattianka@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.