Úvodní stránka Fóra Těhotenství sportování v těhotenství

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel simonatut a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4666

    Cvičíte, plavete nebo děláte nějak šetrně sportujete v těhotenství?

    #4754
    alexandra
    Účastník

    Ahoj, ja som prave zacala 2. trimester 2. tehotenstva. Cvicim doma pravidelne, mam nejak moc energie 🙂 v 1. tehotenstve o tom nemohla byt ani rec, bola som stale strasne unavena a denne som spala cca 15hod. Teraz ma nenecha v klude moj 3rocny syn a odkedy cvicim sa citim stale lepsie. Cvicim nenarocne natahovacie cviky a jedine co posilnujem je chrbat. Tolko ku mne… co sa tyka sportov v tehotenstve vseobecne, nedoporucuje sa lyzovanie, jazda na koni, korculovanie,… tzn. sporty kde hrozi pad. Plavanie by bolo vyborne, len pokial mas v plane navstevovat verejne plavarne, hrozi riziko infekcie. Ale kde nie. Setrnost pri pohybe asi nie je uplne nevyhnutna – ako mi denne dokazuje moj syn, nehovorim teraz o stahovani nabytku a pod., 🙂 ale vitalita, sviznost a elan prispeje nie len k fit konticii, ale aj k lepsej nalade 😀 dufam, ze som aspon trosku pomohla.

    #7126
    alice
    Účastník

    Na sportování v těhotenství je vhodné sportovní těhotenské oblečení Happy Mum.

    #9856
    dominikat
    Účastník

    Já bych moc nespotrovala 🙂

    #9864
    simonatut
    Účastník

    Já plavala, ale časem jsem přestala 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.