Posted on

Konečně nastal ten dlouho očekávaný okamžik, kdy poprvé držíte svoje miminko, na které jste se tak dlouho těšila. Jenomže porodem vše teprve začíná. Po návratu domů nastává teprve ten pravý kolotoč kolem vašeho voňavého uzlíčku, takže jste ráda, že se stihnete obléknout a v poklusu sníst pár soust.

Myšlenka, jak získat zpátky postavu, kterou jste se pyšnila před otěhotněním, napadne opravdu málokterou novopečenou maminku. Během několika dnů či týdnů ale dostane vše svůj řád, péči o miminko již zvládáte, jako byste byla maminkou odjakživa, a najednou je tady: myšlenka, na kterou jste dosud neměla čas, se objevuje stále častěji. Jak získám zpátky nejen svou postavu, ale i fyzickou kondici, která těhotenstvím i porodem utrpěla? 
Naštěstí ten spící andílek (doba, kdy spí, je totiž jediná chvíle, kdy máte opravdu čas přemýšlet) vám ty méně příjemné věci, jako je hubnutí a navrácení kondice po porodu, vynahrazuje každým dnem. Jak ale začít, když se většinou cítíte tak unavená, že byste nejraději spala spolu s miminkem?

Neměla byste však ztrácet hlavu. Nejlépe je si udělat osobní plán, který vám do začátku pomůže. Můžete buď navštívit odborníky, kteří vám pomohou vypracovat váš hubnoucí plán nebo pokud nechcete utrácet za posilovnu a za rady odborníků můžete začít sama doma.

Na trhu existuje nesčetné množství publikací, s jejichž pomocí se opět dostanete do formy. Například e-kniha Jak zhubnout po porodu je dobrým pomocníkem při hubnutí po porodu. Stačí si jen vybrat a začít. Nejtěžší je totiž začít, ale jakmile se dáte do navrácení kondice, bude se opět cítit lépe a více si užijete své chvíle se svým miminkem.

Leave a Reply