Posted on

Milé nastávající maminky. Chystáte si nyní výbavičku pro miminko a přemýšlíte, co vám ještě chybí? Určitě nezapomeňte na monitor dechu Nanny. Na trhu je dnes celá řada firem, které se výrobou zabývají. Sama mám doma monitor dechu Nanny a ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti, které jsem získala jejím používáním.

Jaké jsou hlavní přednosti monitor dechu Nanny? Monitor vám umožnuje v klidu spát. Hlídá vaše miminko. Další předností je především záruka 24 měsíců a k tomu ještě dalších 24 měsíců bezplatný servis. Což určitě není k zahození. Monitor je zalitý ve speciální folii, která umožňuje snadnou údržbu, kdykoliv můžete desku otřít, když se stane nehoda. Pokud dojde u miminka k zástavě dýchání, ozve se velice silný zvukový signál, který opravdu nelze přeslechnout a vzbudí i sebevětšího spáče. Někdy se může objevit planý poplach.

 U desky monitoru je umístěn ovladač, který signalizuje, zda je přístroj vypnutý nebo zapnutý. Také je zde kontrolka pro možnost vybití baterií. Pokud monitor zapnete, ozve se pípnutí. Pokud je přístroj zapnutý, objevuje se mírné problikávání.Výhodou je velká snímací deska, která plně dostačuje ke snímání miminka v postýlce.Vyhodnocovací jednotka je dobře upevněná pomocí řemínku, takže nemůže dojít k jejímu nechtěnému shození na zem.

 Musím ale také podotknout, že je to český výrobek, což je dnes na trhu spíše výjimka. Cena jedné podložky se pohybuje kolem 2300 kč. Pokud si objednáte dvě snímací podložky zaplatíte kolem 2800 kč. Později si můžete objednat i jednu podložku navíc a za tu zaplatíte kolem 800 kč. Firma Jablotron, Jablonec nad Nisou získala i řadu certifikátů kvality.

Takže pokud i po přečtení tohoto článku stále váháte, zda si monitor pořídit, tak určitě neváhejte. Tato investice se vám vyplatí. Můj prvorozený syn se narodil předčasně, ani na minutu jsem nezpochybňovala náš krok pořídit si monitor dechu ještě před narozením malého.

Zdroj ( www.jablotron.cz )

One Reply to “Monitor dechu Nanny”

  1. Názory na pořízení tohoto pomocníka se liší. Někteří rodiče jeho pořízením získají větší jistotu, že je o jejich potomka opravdu dobře postaráno. Jiní zase uvádějí, že se bez něj dobře obejdou. Jeho přítomnost v podstatě nejvíce pomáhá rodičům, zejména prvorodičkám, které jsou v nové roli maminky trochu nejisté, a monitor dechu je v tomto ohledu dokáže uklidnit. Mnohé z nich uvádějí, že mohou lépe spát a nemusí se každou chvíli budit, aby zkontrolovaly, jestli se hrudníček jejich drobka zvedá. Stačí se jen podívat na vyhodnocovací jednotku, jestli svítí správná dioda a mohou klidně spát. Maminky často zmiňují, že hlavně krátce po narození je každá minuta spánku navíc k nezaplacení.

    viz. https://www.covybrat.cz/nejlepsi-monitory-dechu/

Leave a Reply