diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Oslava Mikuláše v karnevalové masce pro těhotné

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Jste těhotná a máte ráda karnevaly v maskách? I pro těhotné existují možnosti, jak si užít oslavu Mikuláše v karnevalové masce, neboť mikuláš je už skoro za dveřmi. Jsou obchody, které nabízejí kostým anděla i pro těhotné, kde součástí kostýmu jsou šaty, křídla a svatozář nebo můžete sehnat kostým čertice pro těhotné, kde součástí kostýmu jsou šaty, brož a rohy. Cena ovšem není nízká a jestli chcete ušetřit, můžete si zajít do některé půjčovny karnevalových kostýmů, kde je již cena za šaty nižší, než když si je koupíte, ale nejlevněji si šaty na oslavu Mikuláše pořídíte vlastní tvorbou.

Jak levně pořídíte kostým anděla? Podívejte se na návod podle mikulášské experimentátorky Lenky Pečené:

Nejdříve si seženete nějaké svatební nebo jakékoliv bílé  šaty z výprodeje, do který se jako těhotná vejdete. Na šaty nalepíte vteřinovým lepidlem vánoční hvězdičky, na spodek šatů přišijete vánoční řetěz. Na křídla budete potřebovat 3 díly hodně tvrdého papíru. Ze dvou dílu vystřihnete křídla a z třetího dílu vystřihnete obdélník jako střed křídel a  dvě  vystřižená křídla připevníte sešívačkou k tomu třetímu mírně prohnutému papíru. Díky tomu by se měly křídla dobře hýbat. Do křídel uděláte opatrně dírky, kterými provléknete stuhu, kterou křídla připevníte pod šaty. Křídla polepíte vatou a přestříkáte lakem na vlasy. Na zádech šatů by měl být otvor, kterým provléknete stuhu od křídel, křížem upevníte kolem těla a pasu.Vlasy si nakrepujete žehličkou a nastříkáte stříbrným sprejem. A pak se z vás už stane anděl s bříškem a můžete jít rozdávat radost všem dětem.

 

 

 

Přečtěte si také:

  • DonaldDonald Svátek: 7.červenec Domácí podoby: Don, Doneček, Donaldek Původ: keltský Význam: vládce světa Líbí se Vám toto jméno?
  • DenisaDenisa Svátek: 11.září Domácí podoby: Deniska, Denka, Denuška, Denina Původ: řecký Význam: bůh vína, božské dítě Líbí se Vám toto jméno?
  • Praktický slovník medicínyPraktický slovník medicíny Tato kniha by měla být součástí knihovničky každé rodiny. Lékařské pojmy nás všude obklopují a často hledáme význam odborných pojmů. Desáté, rozšířené vydání úspěšného lékařského […]
  • Veselá říkadla pro naše dětičkyVeselá říkadla pro naše dětičky Krásných říkadel není nikdy dost. Inspirujte se těmito veselými říkadly, které byly vydány původně v roce 1967. Už tolika generacím dělaly radost. Alexandr Alexandr šel na […]
  • Činitelé podílející se na vývoji člověka – prostředí – 2. částČinitelé podílející se na vývoji člověka – prostředí – 2. část Nejvýznačnější sociální skupinou, která primárně ovlivňuje vývoj dítěte, je rodina. Všichni její členové jsou ve vzájemné interakci, jsou s to se ovlivňovat a působit jeden na druhého (ať […]
  • ŠtěpánŠtěpán Svátek: 26.prosinec Domácí podoby: Štěpka, Štefan, Štěpánek, Štěpík, Štěpek, Štěpouš Původ: řecký Význam: věncem korunovaný, vítěz Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.