diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Pohádkový happening pro miminka do dlaně

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

S upřímnou radostí Vás a vaše děti zveme na Pohádkový happening pro miminka do dlaně, na kterém budou k vidění i prodeji obrazy Marie Řezníčkové, věnované sdružení, omalovánky, kniha Pohádek pro kulíšky a další …

Program:

pátek 27. ledna

■16-18 hodin soutěž pro děti v malování miminka do dlaně – kulíška ( obrázek je možné donést již z domova).
■Úryvky z knížky Pohádky pro kulíšky. Předčítat budou autoři: H. Zemanová, M. Lískovcová, K. Šturmová a další.
■Program bude hudebně doprovázet Josef Šponiar na didgeridoo a další hudební nástroje, na které si děti mohou zahrát a zapojit se do koncertu.
■Během programu bude dražba barevné ilustrace Idy Novotné, která byla vybrána pro obálku knihy Pohádky pro kulíšky.
■Šárka Smíšková předá Nedoklubku darem hliněné miminko na dlani.
■Závěrečný koncert: Josef Šponiar na didgeridoo.

sobota 28. ledna

■16-18 hodin soutěž pro děti v malování miminka do dlaně – kulíšky ( obrázek je možné donést již z domova).
■Úryvky z knih Pohádky pro kulíšky a Pohádky pro společné čtení Aleny Vorlíčkové. Předčítají Daniela Krolupperová, Renata Šulcová, Magda Štajnerová a Jitka Zajíčková.
■18.30 koncert kytara Petr Fitzner, zpěv Ivana Fitznerová ( autorka knihy Máme dítě s handicapem )
■po 19.00 z knih předčítá herec Michal Gulyáš

Vstupné pro rodinu 60 Kč, 40 Kč pro jednotlivou osobu . Výtěžek akce bude věnován na vznik prvního zápisníku – průvodce pro rodiče předčasně narozených či nemocných miminek ( 90% výtěžku určeno na zápisník, 10% výtěžku na pořádání akce ).

Těšíme se na Vás !

Zdroj: www.nedoklubko.cz

 

Přečtěte si také:

  • SofieSofie Svátek: 15.květen Domácí podoby: Sofinka Původ: řecký Význam: "moudrost". Českou obdobou tohoto jména Žofie. Líbí se Vám toto jméno?
  • Tajemství dědičnosti: To je celá teta Květa!Tajemství dědičnosti: To je celá teta Květa! Stoprocentně to znáte, sousedka kouká do kočárku: „Jak kdyby tatínkovi z oka vypadl!“. Nebo okukuje vaši puberťačku: „Ta se ale vytáhla! No vždyť on nebožtík starý pan Vomáčka měl taky […]
  • Říkadla pro nejmenší – Byl jeden pesŘíkadla pro nejmenší – Byl jeden pes Byl jeden pes, do pece vlez. Ukradl tam topinku, běžel s ní po rynku.   Potkala ho vrána, byla jeho máma.   Potkal ho zajíček, byl jeho […]
  • RoxanaRoxana Svátek: 20.březen Domácí podoby: Roxanka, Xanka, Roxina Původ: orientální Význam: zářící, světlo Líbí se Vám toto jméno?
  • Velikonoce v Perníkové chaloupce Ráby – akce pro rodiny s dětmiVelikonoce v Perníkové chaloupce Ráby – akce pro rodiny s dětmi 7.–8. dubna 2012, Perníková chaloupka, Ráby, region Pardubický V Perníkové chaloupce pod hradem Kunětická hora u Pardubic se budou slavit Velikonoce ve velkém. Hory perníku, pečení […]
  • HátaHáta Svátek: 14.říjen Domácí podoby: Hátička, Hátka, Haty, Hatuška Původ: řecký Význam: dobrá, laskavá Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.