diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Porod doma?

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Myslím, že je to poslední dobou velice diskutované téma, zda ano, či ne. Dle své vlastní zkušenoti se jednoznačně přikláním k NE! Nikdy nevíte, jaké komplikace přijdou a co budete potřebovat. Nechci tady nikoho strašit a psát o extrémech, ale každá maminka by si měla uvědomit, že nejde jen o ní, ale už i o miminko. Já jsem měla celé těhotenství v pohodě, chodila jsem do práce, v rámci možností sportovala a tak nějak si to vše užívala. Pan doktor mi říkal, že porodím “jedna, dvě” a o to větší šok byl, když v den D to nešlo tak hladce.
Ráno praskla voda, cesta do porodnice ušla a celé dopoledne jsem se snažila malého porodit “klasickou” cestou. A…. Najednou to nešlo. Diagnóze nepostupujíci porod, neprůchodná děloha a už jsem jela na sál, na “cisaře”. Mé díky patří všem, kdo u porodu byli. Hlavně přítel mi byl velkou oporou. A nebýt lékařů a sester, nechci ani domyslet, jak to mohlo dopadnout.
Neodrazuji Vás od Vašeho rozhodnutí. Jen Vás prosím, zvažte zda porod doma ANO. či NE.

Přečtěte si také:

  • Jsem podruhé těhotná. Je to stejné nebo naopak jiné?   Jsem podruhé těhotná. Je to stejné nebo naopak jiné? Bylo vaše první těhotenství pohodové nebo jste si naopak užila mnoho komplikací? Těhotenství představuje stejný sled událostí, od pozitivního testu, prvního ultrazvuku, prvních pobybů […]
  • Pečené brambory s bylinkamiPečené brambory s bylinkami Suroviny: nové brambory, zelené bylinky dle libosti (petrželka, pažitka, bazalka), olivový olej, sůl, stroužek česneku (nebo 1/2 lžičky sušeného) Postup: Brambory umyjeme, […]
  • HerbertHerbert Svátek: 16.březen Domácí podoby: Hery, Herbek, Bert, Bertík Původ: německý Význam: skvělý válečník Líbí se Vám toto jméno?
  • AlešAleš Svátek: 13. duben Domácí podoby: Ala, Lešek, Alešek, Lexa Původ: český Význam: záštita, pomoc Líbí se Vám toto jméno?
  • Nevšední hrátky s dobrotami Nevšední hrátky s dobrotami Nevšední hrátky s dobrotami - Hrajte si a vařte zdravě s dětmi od jednoho roku do deseti let Knížka obsahuje 40 říkanek s ilustracemi, 80 receptů a řadu informací o potravinách, které by […]
  • OtakarOtakar Svátek: 27.srpen Domácí podoby: Otka, Otík, Otíček, Otakárek, Ota, Otouš Původ: německý Význam: majetek střežící, hlídající Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.