Posted on

Je vaše těhotenství vytoužené? Dozvěděla jste se, že jste těhotná a možná jste to ani neplánovala? Vánoční svátky patří k příjemným dnům roku, kdy se snažíme obdarovat své blízké, udělat jim radost, potěšit je. Ideálním a originálním dárkem je bezesporu oznámení vašeho těhotenství. Je to poprvé, ale také možná naposled, kdy máte tuto skvělou příležitost. Jak to ale říci? To je určitě zajímavá otázka.

Chcete svému partnerovi oznámit tuto sladkou novinu?

Dopis od miminka

Napište dopis od miminka, které oslovuje vašeho partnera nastávající tatínku. Věřte, že i největší tvrďák zjihne a bude se z této noviny radovat. Bude to pro něj nezapomenutelný zážitek.

Mimi obleček

Kupte malinkatý obleček či bačkůrky pro miminko a zabalte je do krabice.

Ultrazvukový snímek v obálce

Vložte ultrazvukový snímek do obálky spolu s vánočním přáním. Obdarovaný to nebude čekat a bude mít pocit, že dostal „peníze“.

Těhotenský test jako vánoční ozdoba

Pozitivní těhotenský test zabalte do průhledného staniolu, ozdobte mašličkami a připevněte na vánoční stromeček mezi ostatní ozdoby.

Je některý z těchto nápadů zajímavý? Máte také takový zážitek? Neváhejte a pošlete svůj příběh do redakce na email lenka.step@post.cz. Rádi jej zveřejníme. Těšíme se.

Foto: www.freepik.com

 

Leave a Reply