Posted on

IMG_2461Váháte, zda jít s módní vlnou či vzdorovat? Začít s vaším miminkem plavat hned od útlého věku nebo s tím počkat? Večerní koupání je horor a snažíte se mu většinou vyhnout?

Typická situace: Vaše miminko je vykoupané, přebalené, napapané a přesto je mrzuté? Máme pro vás nepřekonatelný způsob, jak vaše miminko příjemně a zdravě unavit!

Zkuste aktivitu, která Vám nejen dodá spoustu informací, jak s miminkem správně manipulovat – “na suchu i ve vodě”, ale jak s ním správně cvičit a nenechat se každý večer vydírat nočním nekonečným uspávacím rituálem.  Zkrátka jak si užít koupání! Toto a mnohem více jsou informace, ke kterým se můžete dostat, když vyzkoušíte VANIČKOVÁNÍ – plavání s Vaším miminkem ve Vaší vaně.

Radka Brejchová, specialista na správnou manipulaci a vaničkování říká: “Koupání je pro miminko příjemným návratem do prostředí, ve kterém se pohybovalo v maminčině bříšku. Plavání u vás doma ve vaší vaně je vhodné pro kojence od zahojeného pupíčku.”

Maminka nebo tatínek se pod vedením instruktorky vaničkování naučí, jak s děťátkem manipulovat a jak ho správně držet. Doba pobytu miminka ve vaně se přizpůsobuje věku, náladě a schopnostem dítěte. Kromě vaničkování, se rodiče na lekcích dozví mnoho o záhadách svého miminka, masážích a zdravých pohybových aktivitách pro miminko na suchu.

Koupání vašeho miminka ve vaší vaně je přesně to, co zažívalo v bříšku.

A kdy si myslíte, že je možné s vaničkováním začít?

Radka Brejchová, specialista na správnou manipulaci a vaničkování říká: “S vaničkováním můžete začít kdykoliv před ukončeným 6. měsícem věku vašeho děťátka.

Ptáte se, jak se dá váš miláček unavit? Aneb na co se můžete během lekce Vaničkování těšit?

  • díky správným manipulačním technikám – během kterých zapojuje střídavě různé svalové skupiny
  • díky správnému polohování na bříšku – kdy postupně posiluje krční a zádové svalstvo tak, aby ve 3.m věku došlo ke správnému 1. vzpřímení
  • díky správné manipulaci ve vodě, během které aktivně zapojí břišní svalstvo

Radka Brejchová ještě dodává: “Pokud miminku denně poskytujeme tyto podmínky, a na odpolední hodiny si  “přirozeně načasujete” výše zmíněnou manipulaci, cvičení na gymballu a poté koupání, tak Vám garantuji, že Vás tvoreček bude tak fyzicky unavený, že bude rád, když už bude moci jít spát.”

Chcete vědět, co jsou správné manipulační techniky?

To je taková manipulace s miminkem, během které … ale proč prozrazovat úplně vše. Objednejte si lekci vaničkování a uvidíte sami. Litovat rozhodně nebudete.

Příjemné chvíle s vaším miminkem, Vám přeje Radka Brejchová specialista na správnou manipulaci a vaničkování za Středočeský kraj společně s ostatními instruktorkami:

Pro Středočeský kraj – www.neznanaruc.cz Radka Brejchová – specialista na správnou manipulaci a vaničkování nebo-li koupání vašeho miminka ve vaší vaně, 777 133 457, rattka@email.cz

 

 

Leave a Reply