Posted on

babypoint_doplnky_znacky_lassig_03

Eco-friendly designové doplňky německé značky LÄSSIG nově nabízí Babypoint

Český výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží firma Babypoint s.r.o. rozšiřuje sortiment kočárků, autosedaček, jídelních židliček, lehátek a souvisejícího vybavení pro domácnosti s malými dětmi o další kategorii! Od letošního roku v nabídce přibyly stylové doplňky německé značky LÄSSIG. Jedná se o prakticky řešené a zároveň vysoce módní tašky, brašny, batohy i kabelky s uspořádáním pro každodenní potřeby maminek a tatínků, kteří se starají o své dítko a musejí mít s sebou a po ruce řadu věcí, od plínky až po svačinu. Tašky jsou uzpůsobeny tak, aby se daly připevnit na kočár i nosit samostatně. Další část sortimentu značky LÄSSIG tvoří tašky a kufříky pro děti, dětské nádobíčko, dětské deky či cestovní podhlavníky. Třetí skupinu pak představují šátky pro děti, kojící šály či pásy na těhotné bříško.

babypoint_doplnky_znacky_lassig_01Značka LÄSSIG, s německým názvem vyjadřujícím “casual” styl, přináší krásné a funkční produkty, které umějí být jak vysoce elegantní, tak zároveň sportovní a veselé. V každém případě však prakticky řešené! Vyzdvihněme třeba důraz na organizované a přehledné vnitřní uspořádání u kabelek a tašek. Výrobce se při vývoji nových produktů – pro ženy, muže a děti – nechává inspirovat v ulicích a na cestách po celém světě. Značka je v každém případě svěží a mladistvá, s důrazem na detailní provedení a funkčnost. Základním principem výroby je navíc environmentální přístup. Při výrobě produktů značky Lässig se nikdy nepoužívají látky typu PVC, nikl, azo barvivo, kadmium a ftaláty. Výroba jde cestou recyklovaných materiálů a organické bavlny se zásadou trvale udržitelného využívání přírodních zdrojů.

Kabelky, u kterých byste neřekli, že se v nich skrývá dětská plínka či lahvička s pitím!

babypoint_doplnky_znacky_lassig_02Sortiment lze roztřídit do tří základních kategorií, které se dále člení dle účelu použití, designu a módních stylů. Nejširší řada 4FAMILY zahrnuje různé druhy dámských a pánských tašek přes rameno typu messenger, kabelky, brašny, batohy, pouzdra na doklady, obaly na láhve, taštičky na dudlíky, pouzdra na pleny. Všechny typy tašek jsou vnitřně šikovně uspořádané, aby usnadnily pobyt s malým dítětem na cestách, najdete v nich třeba voděodolné kapsy, termo obal na láhev a řadu praktických přihrádek. K upevnění na kočár poslouží připevňovací pásky. Na druhou stranu je však díky stylovému designu bez obav užijete i v době, až dítko odroste. Dále stručně představme řadu 4KIDS s nabídkou dětských tašek, kufříků a batůžků, setů dětského nádobí, dek či cestovních polštářků s motivem zvířátek. Třetí skupinou je TEXTIL, kde se skrývají kojící šály, pásy na těhotné bříško a multifunkční dětské šátky.

Konkrétní tip!

Messenger taška s vyměnitelným předním dílem

babypoint_taska_znacky_lassig_multimix_ash_usporadaniZ široké nabídky produktů značky Lässig si blíže představme model Messenger Bag z řady 4Family Casual. Universální a praktický formát tašky nabízí přehledné vnitřní uspořádání. Uvnitř najdete složenou voděodolnou přebalovací podložku, izolovaný a vyjímatelný držák na láhev, voděodolnou kapsu či přihrádky na přesnídávky a jiné dózičky. Taška má výškově nastavitelný ramenní pás a lze ji připnout na kočárek. Velmi zajímavá je také možnost výměny předního dílu se vzorem. V nabídce je celá řada motivů, nejen dámských, ale i unisexových a pánských.

Taška má rozměry 36,5 x 14 x 31,5 cm (1,14 kg) a je vyrobena ze 100% polyesteru.  
Doporučovaná prodejní cena 1.870,- Kč.

Babypoint s.r.o. www.babypoint.eu

Leave a Reply