diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Těhotenské oblečení

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Společenské těhotenské oblečení

Ženy, které očekávají přírůstek do rodiny mají tendenci ukrývat své bříška. Pocit, že jsou jako malé sloni je stále větší a větší. V dnešní době však těhotenské oblečení určuje jiné trendy než v minulosti. Nenávratně se ztratily neforemné široké těhotenské šaty. Na řadu přichází stylová těhotenská módy, která dá vyniknout kráse bříška. 

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

Můžete nosit vše

Ano je to tak. Žádné meze se už nekladou. Chcete být ležérní upravena i ve volném čase. Ať se líbí. Těhotenské mikiny jsou tu pro vás. Právě s nimi budete působit upraveně a zároveň se cítit pohodlně. Kvalitní materiál a promyšlené střihy vrátili těhotenskému oblečení ten správný šmrc a stylovost.

Pro těhotné to nejlepší

Abyste měli stále úsměv na tváři a vyvarovali se zbytečného rozptylování vyberte si kvalitu. Právě ta vám dodá vše co potřebujete. Žádné střihy, které by vás omezovaly v pohybu. Na druhé straně, žádné neforemné velké kusy látek ve kterých budete vypadat jako v pytli. Vyberte si prostě střih, který vám prvotřídní sedne.

Materiál je důležitý

Při těhotenském oblečení musíte myslet i na materiál. Umělá vlákna mohou vyvolat alergickou reakci. V těhotenství je žena citlivější a toto se týká i její kůže. Proto byste měli volit raději bavlnu. Jemnou na dotek a snadnou na údržbu. Jen ta vám bude příjemná na těle, když bude třeba zahřeje a určitě se pod ní nebudete potit.

Přečtěte si také:

  • Čemu se vyhnout na začátku těhotenstvíČemu se vyhnout na začátku těhotenství V tomto raném stadiu vývoje dítěte, jak ho představuje 1. měsíc, jsou jeho zárodečné buňky velmi citlivé na činitele, jež mohou být příčinou některých anomálií. Proto se […]
  • Změny v těhotenství – Krevní systémZměny v těhotenství – Krevní systém objem krve se zvětšuje o1000- 1500 ml zrychlená produkce erytrocytů, závisí na množství železa, je nutná zvýšená nabídka železa těhotné / potřeba 18-21 mg denně/, proto je většinou v […]
  • Nerostné látky a vitamín DNerostné látky a vitamín D Dětské tělo vyžaduje pro stavbu kostí, zubů a svalů dostatek vápníku a fosforu. Proto má matka v těhotenství jíst potraviny bohaté na tyto látky. Fosfor je hojně obsažen ve vejcích a v […]
  • HermínaHermína Svátek: 7.duben Domácí podoby: Hermička, Herma, Hermuška, Hermuše, Hermínka, Mína Původ: německý Význam: podle mužského Herman (válečník) Líbí se Vám toto jméno?
  • Stromy na podzim – říkanka pro dětiStromy na podzim – říkanka pro děti Pádá lístek po lístečku, je jich kupa na dvorečku. Stromy už jsou nahaté. „Co se na nás díváte?“   Zdroj: Dolejškovi L. a J.: Papírové hrátky, Podzim, Lika Klub, Praha […]
  • AdrianaAdriana Svátek: 26.červen Domácí podoby: Adrianka, Adria, Adruška, Adřička, Adra, Rianka, Riana Původ: řecký Význam: pocházející z města Hadrie/Adrie Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.