Posted on

Společenské těhotenské oblečení

Ženy, které očekávají přírůstek do rodiny mají tendenci ukrývat své bříška. Pocit, že jsou jako malé sloni je stále větší a větší. V dnešní době však těhotenské oblečení určuje jiné trendy než v minulosti. Nenávratně se ztratily neforemné široké těhotenské šaty. Na řadu přichází stylová těhotenská módy, která dá vyniknout kráse bříška. 

Těhotenské oblečení
Těhotenské oblečení

Můžete nosit vše

Ano je to tak. Žádné meze se už nekladou. Chcete být ležérní upravena i ve volném čase. Ať se líbí. Těhotenské mikiny jsou tu pro vás. Právě s nimi budete působit upraveně a zároveň se cítit pohodlně. Kvalitní materiál a promyšlené střihy vrátili těhotenskému oblečení ten správný šmrc a stylovost.

Pro těhotné to nejlepší

Abyste měli stále úsměv na tváři a vyvarovali se zbytečného rozptylování vyberte si kvalitu. Právě ta vám dodá vše co potřebujete. Žádné střihy, které by vás omezovaly v pohybu. Na druhé straně, žádné neforemné velké kusy látek ve kterých budete vypadat jako v pytli. Vyberte si prostě střih, který vám prvotřídní sedne.

Materiál je důležitý

Při těhotenském oblečení musíte myslet i na materiál. Umělá vlákna mohou vyvolat alergickou reakci. V těhotenství je žena citlivější a toto se týká i její kůže. Proto byste měli volit raději bavlnu. Jemnou na dotek a snadnou na údržbu. Jen ta vám bude příjemná na těle, když bude třeba zahřeje a určitě se pod ní nebudete potit.

Leave a Reply