Posted on

inkontinece

V těhotenství je díky významným fyzickým a hormonálním výkyvům močový měchýř jedním z nejvíce namáhaných orgánů. Čerstvě po porodu bývá mnoho maminek zaskočeno důsledkem povoleného svalstva, a totiž nežádoucím únikem moči. A to prakticky kdykoliv během dne. Trapas může být na světě! Ale dámy, nejste v tom samy. Jen se o tom na dětském hřišti moc nemluví a tak se o tomto problému můžete dozvědět, až když potká právě Vás.

save-podlozkyJak zabránit nehodě na veřejnosti

Problém je třeba řešit ihned. Pro začátek Vám doporučíme používat některou z inkontinenčních pomůcek. Pro lehký únik moči je vhodné používat inkontinenční vložky. Dámské inkontinenční vložky vypadají na první pohled podobně jako klasické menstruační vložky, které jsou ženy zvyklé používat. Moč však na rozdíl od krve rychleji teče a vytéká a vyžaduje pomůcky, které ji rychleji odvedou od těla do savého jádra výrobku. Vložky pro inkontinenci mají také speciální systém zadržování zápachu, který zaručuje svěžest a diskrétnost až po několik hodin.

damske-inkontinencni-vlozkyDalší pomocníci v boji s inkontinencí

V případě nechtěného úniku moči v noci se Vám budou jistě velmi hodit savé podložky. Ty Vám ochrání matraci a čalouněný nábytek a nedopustí vznik zápachu a skvrn. Savé podložky jednoduše vložíte pod prostěradlo svého lůžka. Jejich využití v domácnosti objevíte také při péči o malé miminko. Výborně poslouží jako přebalovací podložka a to také kdykoliv na cestách. Naše podložky používají dokonce i pejskaři jako čůrací prostory pro malé rasy psů.

Posilování pánevního dna

Nezoufejte, většinou se jedná pouze o krátkodobý problém a správným cvičením a životosprávou se dá vše velmi brzy zase do pořádku. Posilujte své pánevní dno. Cviků na posílení pánevního dna je nespočet. Pomoci Vám mohou také naše míče na cvičení. Již pouhým pohupováním na míči děláte něco pozitivního pro své tělo. Zpevníte pánevní dno a bříško. Míč později využijete při rehabilitaci svého miminka.

Na našem e-shopu nabízíme zákazníkům také poradenský servis. Pokud si nebudete vědět rady při výběru vhodné pomůcky, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Tým Dentimedshop.cz

Logo Dentimedshop.cz

Leave a Reply