Posted on

O sluníčku platí totéž co o ohni. Je to dobrý sluha, ale zlý pán. Jinými slovy příliš mnoho slunečního svitu v interiéru škodí. Vertikální žaluzie představují velmi spolehlivé řešení, jak účinně regulovat intenzitu denního světla. Nehledě na to, že patří mezi významné interiérové doplňky.

Variabilní alternativa zastínění

Vertikální žaluzie patří mezi nejoblíbenější prvky stínící techniky vůbec. Důvody jejich obliby jsou zcela zřejmé. Vertikální žaluzie představují mimořádně variabilní alternativu zastínění. Lze je použít k zastínění libovolně velkých ploch a na libovolné tvary oken. Umně zamaskují nejen rovné plochy, ale také různé výklenky. Další předností vertikálních žaluzií je velice příznivá pořizovací cena. Náš tip: Vertikální žaluzie s lamelami ze skelného vlákna odpuzují prach, a tudíž jsou ideální pro alergiky.

Stylový doplněk interiéru

Díky svému elegantnímu vzhledu nabízejí vertikální žaluzie mnohem více než „pouze“ účinný způsob zastínění. Vzhledem k tomu, že se tyto prvky stínící techniky vyrábějí v mnoha barevných provedeních i dekorech, slouží také jako stylový doplněk interiéru, ať už se jedná o domácí pracovnu, kuchyni, zimní zahradu, anebo reprezentativní či veřejné prostory. Širokou paletu různých designů vertikálních žaluzií nabízí například www.rolrols.cz.

Leave a Reply