diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Vertikální žaluzie interiérům sluší

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

O sluníčku platí totéž co o ohni. Je to dobrý sluha, ale zlý pán. Jinými slovy příliš mnoho slunečního svitu v interiéru škodí. Vertikální žaluzie představují velmi spolehlivé řešení, jak účinně regulovat intenzitu denního světla. Nehledě na to, že patří mezi významné interiérové doplňky.

Variabilní alternativa zastínění

Vertikální žaluzie patří mezi nejoblíbenější prvky stínící techniky vůbec. Důvody jejich obliby jsou zcela zřejmé. Vertikální žaluzie představují mimořádně variabilní alternativu zastínění. Lze je použít k zastínění libovolně velkých ploch a na libovolné tvary oken. Umně zamaskují nejen rovné plochy, ale také různé výklenky. Další předností vertikálních žaluzií je velice příznivá pořizovací cena. Náš tip: Vertikální žaluzie s lamelami ze skelného vlákna odpuzují prach, a tudíž jsou ideální pro alergiky.

Stylový doplněk interiéru

Díky svému elegantnímu vzhledu nabízejí vertikální žaluzie mnohem více než „pouze“ účinný způsob zastínění. Vzhledem k tomu, že se tyto prvky stínící techniky vyrábějí v mnoha barevných provedeních i dekorech, slouží také jako stylový doplněk interiéru, ať už se jedná o domácí pracovnu, kuchyni, zimní zahradu, anebo reprezentativní či veřejné prostory. Širokou paletu různých designů vertikálních žaluzií nabízí například www.rolrols.cz.

Přečtěte si také:

  • Jak si udržet zdravou váhu v těhotenství?Jak si udržet zdravou váhu v těhotenství? Je samozřejmé, že během těhotenství každá žena přibere. Jednak v důsledku omezení pohybové aktivity, ale také kvůli vyššímu příjmu kalorií (jí přece za dva) a samozřejmě také něco váží i […]
  • Říkanky pro radost našich dětíŘíkanky pro radost našich dětí Každý rodič by měl mít zásobu říkanek, které svému děťátku říká. Je jich opravdu mnoho. Pojďte se inspirovat u nás a naučte se tyto veselé říkanky, které jsou známy už mnoho let a říkali […]
  • OskarOskar Svátek: 1.srpen Domácí podoby: Oskárek, Oki, Oska Původ: germánský Význam: boží kopí Líbí se Vám toto jméno?
  • LudišeLudiše Svátek: 26.srpen Domácí podoby: Luděna, Luďka Původ: český Význam: uměle vytvořené autorem Královédvorského rukopisu Líbí se Vám toto jméno?
  • Vanesa, VanessaVanesa, Vanessa Svátek: 24.květen Domácí podoby: Vaneska, Vanuška, Vanka Původ: anglický Význam: uměle vytvořené spisovatelem Jonathanem Swiftem; také označení druhu motýla Líbí se Vám toto […]
  • ElodieElodie Svátek: 16.březen Domácí podoby: ? Původ: latinský Význam: majetek Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.