Posted on

Aby maminky s malými dětmi ušetřily a výhodně nakoupily, nabízí jim některé obchodní společnosti členskou kartičku. Mezi tyto obchodní společnosti patří hlavně Globus ČR, který láká maminky do svého věrnostního programu – Mimi klubu. Členka Mimi klubu obdrží  kartičku, která je určena pro těhotné a maminky s dětmi do tří let, při žádosti je potřeba doložit kopii rodného listu dítěte. Další obchodní společností je  například Schlecker, ten poskytuje členům zákaznického  programu, kterým jsou převážně těhotné a maminky,  Schlecker baby kartu. Rovněž zde je určena Schlecker baby karta pro těhotné a maminky s dětmi do tří let. V DM Drogerii je možnost přihlásit se do babybonusového programu. Maminky po přihlášení budou nalézat ve svých schránkách kuponové knížečky se slevami.

Členství je u všech obchodních řetězců bezplatné, účelem je, aby maminky využívaly klubových slevových výhod, převážně nižší ceny u kojeneckého sortimentu a například možnost zúčastnit se různých klubových akcí nebo soutěží.

Jestli ušetříte si musíte zvážit sama, někdy je možná lepší počkat si na velmi výhodnou akci kojeneckého zboží v jiných obchodních řetězcích, ale zase by jste se mohly načekat, protože nikdy nevíte, jestli v dalším týdnu najdete na akčních propagačních letácích něco výhodného pro sebe nebo své děti.

Leave a Reply