Posted on

Máte doma kojence nebo batole a nevíte si s ním rady? Potřebuje rady ohledně kojení? Nebo bojujete s problémem, jak naučit své batole na nočník? My Vám poradíme, abyste si první tři roky Vašeho potomka užili společně s ním. Statistiky dokazují, že v prvních třech letech se buduje vztah mezi rodičem a batoletem, ale také správné návyky pro další vývoj dítěte. Z tohoto důvodu je důležité věnovat se svému kojenci či batoleti a rozvíjet jeho vjemy.

Velmi důležité je také dodržovat pravidelný denní režim dítěte, lékařské kontroly s absolvováním potřebných očkování a podávání pestré stravy pro kojence. Na webových stránkách Naše Batole naleznete nejen rady, jak by měl denní režim vypadat, ale také typy jak správně kojit novorozence, jaké vybrat správné dětské hračky pro kojence, jaké naopak už pro batole a rozsáhlý článek o dětských autosedačkách, které jsou pro převoz batolete velmi důležité.

V žádné z domácností s malým novorozencem či batoletem by neměla chybět domácí lékárnička. Co vše by měla obsahovat, naleznete na našem webu ihned na hlavní stránce. Samozřejmostí je možnost rozsáhlé diskuse maminek o kojení, denním režimu dítěte, ale také třeba jak se dostat zpět po porodu na svoji původní váhu. Přečtěte si rady a typy pro zvládnutí prvních třech let Vašeho novorozence a užijte si je společně s ním.

Více na www.NaseBatole.cz

 

Leave a Reply