Posted on

V letošním roce 2012 pokračuje Porodní dům U čápa v pořádání pravidelných Dnů otevřených dveří. Konají se jednou za měsíc. Nejbližší Den se koná ve středu 30.5., termíny dalších se připravují. Dny otevřených dveří v porodním domě však netrvají celý den, ale jen dvě hodiny v podvečer, od 17,00 do 19,00 hod.

Přijďte si náš porodní dům prohlédnout a seznámit se s jeho vybavením a především s nabídkou služeb. Věnovat se vám bude porodní asistentka a zakladatelka porodního domu paní Zuzana Štromerová, BSc., která vám všechny naše prostory ukáže, poví vám o práci porodních asistentek a o provozu porodního domu, zodpoví vaše otázky, které souvisejí s těhotenstvím a porodem, a seznámí vás se službami, které poradna nabízí. Na službu, která vás zaujme, se můžete hned na místě objednat.

Na dny otevřených dveří se neobjednává, přijďte přímo. Vyberte si termín, který vám bude nejvíce vyhovovat, a přijďte, budeme se na vás těšit.
Poradna Porodního domu U čápa se nachází v Praze na adrese:

Lesní 654 / 15, Praha 4 – Kunratice

Poradna sídlí v objektu Rodinného centra Vrbičky. Objekt se nachází v jižní části městské čtvrti Kunratice, v blízkosti rekreačního rybníka Šeberák, v těsném sousedství kunratického zámeckého parku. Vzdušnou čarou je to 1 km k jižnímu okraji Kunratického lesa, 2 km k dálnici D1 a 3 km k areálu Thomayerovy nemocnice v Krči.

Více informací naleznete na: http://www.pdcap.cz/

 

Leave a Reply