Posted on

Jestliže se obáváte, že těhotenství nezvládnete, máte strach o miminko, zda bude v pořádku, zda péči budete moci propojit s případnou kariérou,apod. zakládáte  si na problémy s otěhotněním. To, co vyzařujete, na co myslíte a čemu věříte, to si do života přitáhnete. Již na trhu se se objevuje spousta literatury, ve které si můžete o pozitivním myšlení hodně přečíst.

Myšlenka je hmotná. Budete-li se bát, že do jiného stavu nepříjdete nebo se budete bát o své miminko, že nebude zdravé, může to tak skutečně nastat! Proto si dávejte pozor na negativní myšlení. Kde vládne strach, chybí víra. Ve vašem podvědomí se promítá strach ze samoty nebo zodpovědnosti,odmítání tušené změny v životě,  a tím vaše ženství slábne.

V dnešní době mají ženy příliš mužské energie a agresivity v sobě, jejich vnímání je tvrdé, převažují materiální hodnoty a tím jejich energie hrubne, protože nejsou schopny se napojit na jemné ženské záření, které je potřeba pro přechod dušičky na tento svět.

Zkuste vypnout rozumové myšlení a neřešte nic hlavou! Veškeré negativní zprávy – od lékařů,  z televize, rádia, tisku omezte. Přitáhnete tak negativní myšlení k sobě. Vyhýbejte se adrenalinovým sportům, alkoholu, bublinkovým nápojům. I to je druh agresivní energie, kterou si blokujete příchod miminka.

Posvátný akt nesmí být pouze technický- “Musím, protože chci dítě a ty musíš taky”. Milujte se se svým partnerem z lásky a nechte otěhotnění volný průběh…

Klíč k otěhotnění – druhý zámek

Leave a Reply