Posted on

Čas letí jako voda a fotografie je ta nejkrásnější vzpomínka, kdy jednou budete vzpomínat, jak roztomilé vaše miminko bylo. Proto foťte, určitě nebudete jednou litovat. Dříve se mohly pořizovat fotky pouze do klasického alba, dnes už se fotí digitálním fotoaparátem a fotky jsou uložené v počítači. Nemusíte tak fotky vyvolávat a můžete si je ukládat na sociální síť např. facebook nebo na různá internetová alba a svým přátelům jen zašlete odkaz, ušetříte tedy za vyvolané fotky. Ale i počítač může selhat a klasická fotografie má svůj půvab, nikdy v papírovém albu nezevšední a babičky a dědečkové určitě klasickou darovanou fotku svého oblíbeného vnoučete ocení, málokdo z prarodičů rozumí počítačům.

A nemusíte dávat dárkem jen obyčejnou fotku, nyní fotolaboratoře mají spoustu nápadů, jak přilákat zákazníka. A jejich fotonápady jsou opravdu krásné!  Své miminko můžete nafotit jako hvězdu do různých kalendářů-stolních, nástěnných a věřte, že na kalendáři bude vaše miminko vypadat opravdu jako filmová hvězda.

A nejen na kalendáři, může se klidně vyjímat po celé domácnosti. Všude kam se podíváte, tam ho uvidíte- na oblečení – tričkách, kravatách, kšiltovkách, spodním prádle, v kuchyni na prostíráních, talíři, misce, hrníčku, zástěře, chňapce, kachličkách, dlaždičkách, ve všech místnostech na obrazech, hodinách, v koupelně na ručnících, osuškách, županech, v ložnici na polštářích, prostěradle, v dětském pokoji na plyšácích, pexesu, puzlí… Kochat se tak můžete na každém kroku!

 

 

Leave a Reply