diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Kochat nad fotkou se můžete po celé domácnosti

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Čas letí jako voda a fotografie je ta nejkrásnější vzpomínka, kdy jednou budete vzpomínat, jak roztomilé vaše miminko bylo. Proto foťte, určitě nebudete jednou litovat. Dříve se mohly pořizovat fotky pouze do klasického alba, dnes už se fotí digitálním fotoaparátem a fotky jsou uložené v počítači. Nemusíte tak fotky vyvolávat a můžete si je ukládat na sociální síť např. facebook nebo na různá internetová alba a svým přátelům jen zašlete odkaz, ušetříte tedy za vyvolané fotky. Ale i počítač může selhat a klasická fotografie má svůj půvab, nikdy v papírovém albu nezevšední a babičky a dědečkové určitě klasickou darovanou fotku svého oblíbeného vnoučete ocení, málokdo z prarodičů rozumí počítačům.

A nemusíte dávat dárkem jen obyčejnou fotku, nyní fotolaboratoře mají spoustu nápadů, jak přilákat zákazníka. A jejich fotonápady jsou opravdu krásné!  Své miminko můžete nafotit jako hvězdu do různých kalendářů-stolních, nástěnných a věřte, že na kalendáři bude vaše miminko vypadat opravdu jako filmová hvězda.

A nejen na kalendáři, může se klidně vyjímat po celé domácnosti. Všude kam se podíváte, tam ho uvidíte- na oblečení – tričkách, kravatách, kšiltovkách, spodním prádle, v kuchyni na prostíráních, talíři, misce, hrníčku, zástěře, chňapce, kachličkách, dlaždičkách, ve všech místnostech na obrazech, hodinách, v koupelně na ručnících, osuškách, županech, v ložnici na polštářích, prostěradle, v dětském pokoji na plyšácích, pexesu, puzlí… Kochat se tak můžete na každém kroku!

 

 

Přečtěte si také:

  • Bazální teplotaBazální teplota Měření bazální teploty je to metoda, která umožní určit den ovulace s maximální přesností a tedy i vhodný den pro početí miminka. Kromě toho je pravidelné sledování bazální teploty rovněž […]
  • Anemie v těhotenství a během kojeníAnemie v těhotenství a během kojení Anemie způsobuje únavu a může poškodit matku, plod i novorozence. Rutinní podávání KRVETVORNÝCH  LÁTEK  a ŽELEZA  je nutné: - pro podporu krvetvorby a zdravý vývoj a růst plodu - […]
  • AmosAmos Svátek: 16.březen Domácí podoby: Amosek, Ama, Amek Původ: hebrejský Význam: Vykládá se jako „přinesený Bohem“. Líbí se Vám toto jméno?
  • JasmínaJasmína Svátek: 24.únor Domácí podoby: Jasmínka, Jasměnka, Jasmuška, Jasma, Mína Původ: orientální Význam: odvozené od názvu keře jasmín Líbí se Vám toto jméno?
  • Slavěna, SlávkaSlavěna, Slávka Svátek: 12.únor Domácí podoby: Slavěnka, Slávka, Sláva, Věnka Původ: slovanský Význam: obvykle uváděn jako „Slovanka“, může se ale jednat také o překlad jména Glorie, pak by […]
  • PatrikPatrik Svátek: 19.únor Domácí podoby: Páťa, Pat, Patriček Původ: latinský Význam: odvozené ze slova patricius – „urozenec“. Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.