Posted on
vitezka atraktivni tvar 2012
Atraktivní Tvář 2012 nafotila i exkluzivní katalog pro společnost Stella Ateliers.

Atraktivní Tvář 2012 již známe. Po šesti kolech soutěžení se jí stala slečna Veronika z Teplic s 2303 hlasy, které získala od čtenářů portálu. Atraktivni.cz. Pro velký ohlas bude mít tato fotosoutěž oblíbeného módního portálu své pokračování také v nadcházejícím roce 2013. Její výherkyně se může opět těšit na krásnou výrhu 20.000,- Kč.

A má tato soutěž nějaké věkové či jiné omezení?

Nemá! Tato fotosoutěž bude opět pro všechny atraktivní ženy a dívky. Stačí mít jen Atraktivní Tvář. Pokud si nechcete nechat ujít informaci o zahájení této soutěže, sledujte portál www.Atraktivni.cz, zaregistrujte se mezi věrné čtenářky a žádná zpráva Vám neunikne.

Stále nový obsah krásy a módy

Portál Atraktivni.cz přináší každý den aktuální trendy v módě a kosmetice http://www.atraktivni.cz/clanky/krasa-moda, novinky ze světa celebrit a také oblíbené soutěže.

Populární soutěže krásy

Soutěže krásy jsou populární jak mezi čtenáři, tak mezi soutěžícími samotnými. O tom ostatně svědčí také hojná účast ve fotosoutěži Atraktivní Tvář 2012, která probíhala na portálu Atraktivni.cz celkem v šesti kolech. Vítězkou finálového kola se stala slečna Veronika z Teplic s 2303 hlasy, které získala od čtenářů portálu Atraktivni.cz. Pro velkou popularitu bude mít tato fotosoutěž své pokračování, jak jinak než ve volbě Atraktivní Tváře 2013.

luxusni lozni pradlo

Jak se soutěžilo o atraktivní tvář

A jak se o titul Atraktivní Tvář soutěžilo? Protože se jedná o internetovou fotosoutěž, k účasti stačilo zaslat fotografii. Ze zaslaných fotografií umístněných v příslušné sekci oblíbeného módního portálu Atraktivni.cz pak čtenáři sami zvolili vítězku. Současná vítězka se může pyšnit nejen titulem Atraktivní Tvář 2012, ale také zajímavým kontraktem, neboť se zároveň stala tváří značky Stella Ateliers s kontraktem na honorář 20.000,- Kč.

Leave a Reply