Posted on

Každoroční přemýšlení o ideálních vánočních dárcích pro naše blízké je opět tady. Pokud máte v rodině malé dítě anebo očekáváte přírůstek do rodiny, možná vás zaujme některý z tipů na produkty od české firmy Babypoint, s.r.o., výrobce a dovozce dětského zboží pro český i slovenský trh. Vybrali jsme pro vás například kočárek pro panenky, který rozzáří oči malým holčičkám; přebalovací podložky, součást základní výbavy pro novorozené miminko; praktický těhotenský pás pro nastávající maminky řidičky a spolujezdkyně; stupátko ke kočárku pro svezení staršího sourozence anebo netradiční CD s písničkami s tóny hrací skříňky. Nabídka je rozmanitá a rozhodně tímto výčtem nekončí, uvažujete-li o hodnotnější verzi dárku, pak navštivte web www.babypoint.eu, kde najdete přehled kočárků, autosedaček, cestovních postýlek i jídelních židliček.
Kombinovaný kočárek na panenky Elizabet, který vypadá jako opravdový

Svou konstrukcí je Elizabet ideální pro holčičky ve věku 5 let a více. Přenosnou tašku s úchyty a rozepínáním na zip lze z konstrukce kočárku vyjmout a hlubokou verzi jednoduše přeměnit na vzdušný sporťák. K dokonalé podobnosti opravdovému kočárků přispívá polohování zádové a nožní opěrky, košík, sklápěcí boudička s průhledným okénkem či pěnové madlo. Velkou předností je přehazovací rukojeť, radost určitě udělá také přenosná taška, která poslouží jako kabelka. Díky 11 výškovým polohám rukojeti „poroste“ kočárek spolu s holčičkou. Za cenu kolem 1.315,- Kč pořídíte růžový i oranžový model.

CD Dětská hrací skříňka s příjemnou uklidňující hudbou s tóny hrací skříňky

Kolekce tří CD Dětská hrací skříňka, jejichž autorem je hudební skladatel David Freedom, přináší písničky pro relaxaci a odpočinek, usínání a spánek i hraní si. Výjimečnost všech tří alb (Vánoční koledy, Písničky a Ukolébavky) spočívá ve specifickém uklidňujícím zvuku hrací skříňky, který doprovází každou písničku. Pořídit si můžete celý set, ale i jednotlivá CD zvlášť. Doporučovaná prodejní cena jednoho CD Dětská hrací skříňka je 205,- Kč.

Tip na dárek pro nastávající maminky – těhotenský pás BeSafe Pregnant

Nepostradatelná pomůcka pro nastávající maminky řidičky i spolujezdkyně se nazývá BeSafe Pregnant a vyrábí ji norská firma HTS BeSafe, profesionál ve výrobě dětských autosedaček. Ne každý si totiž uvědomuje, že připoutání automobilovým pásem klasickým způsobem je v těhotenství značně rizikové, ať už dojde k prudkému zabrzdění či přímo k nehodě. Speciální pomůcka se umisťuje na sedadlo a drží spodní automobilový pás pod břichem těhotné maminky, čímž je zabráněno zranění nenarozeného dítěte i matky. Jednoznačně je důležité se v těhotenství poutat, s pomůckou BeSafe Pregnant tak učiníte bez jakýchkoli obav – bezpečně a spolehlivě. Pořídíte za cenu 1.205,- Kč.

Stupátko za kočárek pro svezení staršího sourozence

Praktické stupátko za kočárek Babypoint Corado lze připevnit k většině konstrukcí kočárků i golfových holí, neboť je nastavitelné do různých výšek i šířek. Narazí-li se při jízdě na větší nerovnosti, stačí ho zvednout (aniž by se muselo vyjmout z úchytů na konstrukci) a pomocí popruhu zavěsit na rukojeť kočárku, kde se bez problému převeze, než se bude moci pokračovat v jízdě. Je-li třeba stupátko od kočárku odejmout úplně, stačí ho jednoduše „vycvaknout” z úchytů připevněných na konstrukci kočárku. Jediný „limit“ je tedy v podstatě váha dítěte, stupátko má maximální nosnost 30 kg. Prodejní cena je 990,- Kč.

Přebalovací podložky pro první měsíce od narození

A jako poslední se zastavme u přebalovacích podložek značky Babypoint, které novopečení rodiče využijí v prvních měsících věku dítěte. Vybírat lze z různých rozměrů, barevných verzí a vzorů. Všechny jsou vyrobené z bezftalátového 100% PVC a splňují požadované evropské normy. Podložka Polly o rozměrech 80 x 49 cm se třemi vyvýšenými stranami je zespodu vybavena pevnou deskou a po připevnění zarážek ji lze položit na postýlky o šířce 60 nebo 70 cm. Menší verze Jesica má rozměry 72 x 72 cm a je ideální pro použití na skříňky, komody anebo třeba vypnutou pračku v koupelně. Jesicu pořídíte přibližně za 420,- a Polly za 560,- Kč.

Více informací i produktových tipů najdete na www.babypoint.eu.

O společnosti Babypoint

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma Babypoint pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Letos Babypoint rozšířil nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) či o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní různých veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES .

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.

Leave a Reply