Posted on

Když se narodí dítě, člověk si uvědomí, že existuje něco důležitějšího, než je on sám. Blahopřejeme Vám k nově nabytému poznání.

Když vysvitlo sluníčko a zalezly mráčky,  přišlo na svět klubíčko,  které Vám dvěma  jenom samé štěstíčko  jistě přinese.  Až pak trochu povyroste, řekne mámo, táto, usměje se, rozeběhne, srdce se Vám rozehřeje,  jak to Vaše děťátko stihlo všechno zakrátko.  A až začne školička, přijdou první starosti, nesmíte si hlavičku dělat z každé hlouposti. Horší bude puberta,  první velká láska, na čele pak vyrazí Vaše první vráska. Vy však hlavu pozvedněte, nic si z toho nedělejte, chce to pevné nervičky, je to přec Váš maličký.

Klapy, klapy, klap, nosím děti rád, hnědé, černé, kudrnaté, plavé, malé i zrzaté, modrooké, černooké, jak si račte přát!

Milý tatínku a milá maminko, narodilo se Vám překrásné miminko! Já mu přeju: stálý úsměv na líčku, k tomu klidnou dušičku, v očích jenom třpyt a jas, v puse extra silný hlas, ať se rychle rozkoukává, radosti Vám přidělává, zdravíčka mu přeju moc a Vám klidnou každou noc…

Milý úsměv na tvářičce, rodičům mnoho lásky a všem touhu žít pro druhého.

Nejhezčím polibkem začíná pohádka a končí úsměvem malého děťátka. To není pohádka, to už je život sám, který tu pohádku připravil Vám.

Nejkrásnější ze všech dárků, vkládá život do kočárků. V jednom z nich teď sladce dýchá Vaše štěstí, Vaše pýcha. Blahopřejeme k narození děťátka.

Foto: Andrea Bátovská

Leave a Reply