Posted on

Vánoce se pomalu blíží a my pro vás máme připravenou soutěž, se kterou pěti z vás ulehčíme shánění vánočních dárků. Výhry do soutěže věnovala firma Babypoint s.r.o., český výrobce a dovozce dětského zboží. Podívejme se, jaké ceny jsme pro vás přichystali:


 • 1. Cena: Kočárek pro panenky Elizabet
  Elizabet je ideální pro holčičky ve věku 5 let a více. Přenosnou tašku s úchyty a rozepínáním na zip lze z konstrukce kočárku vyjmout a hlubokou verzi jednoduše přeměnit na vzdušný sporťák. K dokonalé podobnosti opravdovému kočárků přispívá polohování zádové a nožní opěrky, košík, sklápěcí boudička s průhledným okénkem či pěnové madlo. Velkou předností je přehazovací rukojeť, radost určitě udělá také přenosná taška, která poslouží jako kabelka. Díky 11 výškovým polohám rukojeti „poroste“ kočárek spolu s holčičkou. Hodnota výhry 1.320,- Kč.
 • 2. Cena: Příjemná deka nejen do kočárku
  Fialová deka, vyrobená z kvalitního mikrovlákna, je dobře udržovatelná, rychleschnoucí a s termo účinkem. Vyrábí se v rozměrech 100 x 150 cm, je příjemná na dotek a vhodná i pro alergiky. Hodnota výhry 450,- Kč.
 • 3. – 5. Cena: CD Dětská hrací skříňka – Vánoční koledy
  Autorem CD Dětská hrací skříňka – Vánoční koledy je hudební skladatel David Freedom. Výjimečnost alba spočívá v příjemných tónech hrací skříňky doprovázejících všechny skladby. Na albu naleznete 10 nahrávek s vánoční tématikou, např. Tichá noc, Rolničky nebo Pásli ovce valaši a netradiční ukolébavku dlouhou 23 minut s použitím rytmu srdce spolu se speciálně vytvořeným šumem, který má u miminka navodit důvěrně známý pocit klidu a bezpečí maminčina bříška. Je ideální pro navození rodinné pohody, relaxace a odpočinku, písničky oceníte i při uspávání dítka. Kromě vánočního CD, které máte možnost získat, vydal autor ještě dvě alba se specifickým zvukem hrací skříňky v jednotlivých písničkách – Dětská hrací skříňka Písničky a Ukolébavky. Hodnota výhry 220,- Kč.

Soutěžní otázky:

 1. Cestovní postýlka patří mezi praktické „pomocníky“ při cestování s malými dětmi. Z jakých třech modelů můžete v sortimentu firmy Babypoint vybírat?
 2. Spokojené stolování s našimi nejmenšími usnadní vhodná jídelní židlička. Do kolika volitelných poloh lze nastavit sedák jídelní židličky Fábula?
 3. Autosedačky norské značky BeSafe jsou bezpečné a úspěšně hodnocené nezávislými testy. Jak se nazývá model z kategorie II a III s unikátním rotačním systémem Side Impact Rotation?

Formulář se soutěžními otázkami: klikněte zde a odpovězte na otázky
Odpovědi na soutěžní otázky najdete na www.babypoint.eu
Trvání soutěže: 5.11.2012 – 25.11.2012 (3 týdny)

O společnosti Babypoint s.r.o.

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Letos Babypoint rozšířil nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) či o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní různých veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES. www.babypoint.eu

Leave a Reply