Posted on

Nutradefense je náhradní mléčná výživa inspirovaná mateřským mlékem. Tento podzim přichází s novinkou Nutradefense Good Night, která je jako stvořená k tomu, aby přispěla k dobrému spánku těch nejmenších. Nutradefense Good Night je unikátní svým složením. Omega 3 a omega 6 nenasycené mastné kyseliny DHA a ARA, nukleotidy a prebiotická vláknina GOS se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Tyto jedinečné látky jsou obsaženy ve všech řadách produktů Nutradefense. Proto mohou během dne maminky krmit dítě klasickou řadou Nutradefense a na noc zvolit variantu Good Night, která jej příjemně zasytí.

Pokud již miminko není nebo nemůže být plně kojeno, volí maminky náhradní mléčnou výživu. Vybrat tu správnou nemusí být jednoduché. Proto se Nutradefense svým složením nechal inspirovat přímo mateřským mlékem a kromě základních složek – bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů a minerálních látek – obsahuje také prebiotickou vlákninu, nenasycené mastné kyseliny a nukleotidy.

I kojenci a malé děti mají během dne různě velký hlad. Aby je pocit prázdného bříška neobtěžoval během spánku, měly by usínat dobře zasyceny. Novinka Nutradefese Good Night je určena kojencům od ukončeného 6. měsíce, obsahuje všechny látky jako klasický Nutradefense a je obohacena o sytící složku, která děťátkům pomůže k dobrému spánku.

Potravina pro zvláštní výživu. Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy.

One Reply to “Pro dobrý spánek miminek”

  1. To by se hodilo, musím říct, a určitě nejsem jediná, my s tím máme doma neuvěřitelné problémy.
    Četla jsem kolikrát, že to časem samo přejde, do druhého roku většinou spí OK a bez problému. Ale do té doby, teda záhul. Dodržovat samozřejmě klasickou spánkovou hygienu – http://www.kralovske-spani.cz/jak-spravne-spat/ – a rituály pro dítka, pro ty starší, pohádka a koupání… to pomáhá. Ale i tak se jim občas nechce do postele 🙁

Leave a Reply