diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Prozkoumejte celou planetu!

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

lego-duplo-tz-cesta-kolem-světa-nahled-final_Stránka_1

Poznejte zvířecí kamarády z celého světa díky novým stavebnicím
LEGO® DUPLO®  z řady Cesta kolem světa.

Na naší planetě žije nespočet druhů zvířat různých barev a velikostí. Svou rozmanitostí zvířecí říše okouzlí snad každého cestovatele. Díky novým stavebnicím a nekonečné fantazii se děti mohou vydat do vzdálených koutů světa a poznat jeho obyvatele. Zábavnou hrou si přirozeně rozšíří své obzory.

Je toho tolik, co lze objevovat! Povídejte si s dětmi o zvířatech, kde žijí, čím se živí, jak nazýváme jejich mláďata, nebo jim vysvětlete, jaký je rozdíl mezi těmi žijícími v džungli a za polárním kruhem. S novými stavebnicemi LEGO® DUPLO® Cesta kolem světa snadno přizpůsobíte hru věku vašich objevitelů. Mladší děti se mohou učit zvuky, které vydává lev nebo opice, a starším můžete ukazovat na mapě světa, kde žijí lední medvědi nebo sloni.

Objevte celou planetu!

Procestujte celý svět

Dětská mysl je plná snů a představ. Každý den se tak mohou ocitnout v úplně jiné zemi, nebo dokonce na jiné planetě. Znají ale skutečná místa, ve kterých žijí různá zvířata? Kde bydlí hroch nebo tučňák? S novou stavebnicí LEGO DUPLO Cesta kolem světa mohou malí objevitelé cestovat z místa na místo lodí nebo letadlem a poznávat tak spoustu druhů zvířat. Kostky obsažené ve stavebnici vám umožní postavit chrám pro pandu, převezou vás za lvy do savany nebo za tučňáky za polární kruh.

V srdci džungle

V džungli je takové horko! Postavte společně s dětmi palmy, které vás ochrání před přímým sluníčkem. Zavěste na ně most a bezpečně přejděte na druhou stranu řeky, aniž byste se střetli s krokodýlem. Se stavebnicí LEGO DUPLO Džungle se vám možná podaří najít i ukrytý poklad. A když už se dobrodružství chýlí ke konci, může váš malý cestovatel odletět v malém letadélku s vrtulí a vyfotit pár fotografií z ptačí perspektivy.

Objevte zamrzlou Arktidu

Milují vaše děti zimu a sníh? Ukažte jim, jak s pomocí stavebnice LEGO DUPLO Arktida z kostek postaví iglú. Poté se na saních tažených severským psem vydejte na cestu až za polární kruh. Doprovod vám zajistí veselá velryba či lední medvěd.

Savana plná slunce

Objevte společně pestrý život na savaně a zvířata v ní žijící. Ve stavebnici LEGO DUPLO Savana jsou lev a žirafa ti nejlepší přátelé. Ale pozor! Lvi z další smečky už tak přátelští nejsou! Chtěl by se váš malý stavitel podívat žirafě do očí? Ukažte mu, jak postavit typický strom rostoucí v savaně a jak na něj může vyšplhat. Hladového lva nezapomeňte nakrmit čerstvým masem. Stavebnice obsahuje také kostku s obrázkem exotického ptáčka zoborožce.

Seznamte se s novými kamarády – roztomilými mláďátky

Váš svět zvířat bude kompletní se stavebnicí LEGO DUPLO Mláďátka, ve které najdete mládě tygra, žirafy, ledního medvěda a želvy.

Herní tip

Jak přiblížit svět zvířat našim nejmenším

Vytiskněte karty s fotografiemi skutečných zvířat v jejich přirozeném prostředí. Položte tyto kartičky na stůl před vašeho objevitele a připravte si vedle stejná LEGO DUPLO zvířátka. Poté společně přiřazujte skutečná zvířátka na obrázku k oblíbeným LEGO DUPLO zvířatům. Hru opakujte a uvidíte, že za chvíli toto „pexeso“ zvládne váš syn nebo dcerka úplně sám.

Všechny LEGO DUPLO stavebnice podléhají nejpřísnějším normám kvality a bezpečnosti. Za jediný možný způsob hry totiž považujeme bezpečné hraní.

Kompletní LEGO DUPLO naleznete na www.duplosvet.cz.

Přečtěte si také:

  • Nevhodné potraviny pro dítě do 1 rokuNevhodné potraviny pro dítě do 1 roku Co se týče soli, měli bychom ji zařadit do dětského jídelníčku co nejdéle. Sůl velmi zatěžuje ledviny, které v tomto věku dítěte ještě nejsou zcela vyzrálé. I po ukončeném prvním roce […]
  • Medvědí knížka Medvědí knížka Autor básní: Pavel Vrba Autor ilustrací : Jiří Slíva Kniha básní krásných básní pro velké i malé milovníky poezie. Milé ilustrace pana Slívy Vás budou provázet na každé straně. Medvědí […]
  • Matkou ve čtyřiceti?Matkou ve čtyřiceti? Ženy, které mají již na dohled čtyřicítku nebo dokonce již ji mají těsně za sebou, jsou prý příliš staré na to, aby mohly mít děti. To bývalo velmi rozšířené mínění, pevně zakořeněné v […]
  • Odpočinek a spánekOdpočinek a spánek Těhotná žena potřebuje více spánku a odpočinku než obvykle. Její ústrojí se totiž více namáhá a musí spánkem získat síly k další práci. Spěte denně 8 hodin. To je nejkratší doba spánku. […]
  • Novinky z řady dekorativní kosmetiky LUSH – kolekce na opuštěný ostrovNovinky z řady dekorativní kosmetiky LUSH – kolekce na opuštěný ostrov Co byste si sebou vzali ze své kosmetické výbavy na opuštěný ostrov? LUSH přináší odpověď na tuto obligátní otázku v podobě zcela zásadních produktů, z nové řady dekorativní kosmetiky, […]
  • HubertHubert Svátek: 3.listopad Domácí podoby: Hubertek, Bert, Bertík Původ: německý Význam: duchaplný, jasného ducha Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.