Posted on

Značky NUNA z Holandska a JOIE z Velké Británie budou k vidění v Brně na veletrhu PRODÍTĚ

Opět po roce se uskuteční jedna z nejvýznamnějších příležitostí k prezentaci dětského zboží v České republice. Veletrh potřeb pro rodiny s dětmi PRODÍTĚ se tradičně uskuteční od čtvrtka do neděle na Výstavišti v Brně, tentokrát v termínu 3. – 6. 3. 2016.  Sháníte-li základní výbavu pro miminko nebo jakékoli další praktické zboží pro děti, určitě nevynechte stánek společnosti Babypoint. Vůbec poprvé zde tato česká firma vystaví designové kočárky, autosedačky a jídelní židličky holandské značky NUNA a britské značky JOIE. Dále se lze těšit na produkty značek BeSafe, TFK, X-lander, Lässig, Voksi, Navington, Baby Ring nebo Little Angel.

Zatímco dvě značky designových produktů NUNA z Holandska a JOIE z Velké Británie budou mít v Brně na stánku společnosti Babypoint svou premiéru, autosedačky norské značky BeSafe jsou proti nim již stálicí. Severský výrobce nabídku rozšířil o model BeSafe iZi Modular, certifikovaný dle nejnovější normy i‑Size, který umožňuje na jednu společnou bázi nasadit jak autosedačku typu vajíčko, tak navazující sedačku pro děti do čtyř let věku, tu lze navíc instalovat po i proti směru jízdy. V sortimentu německých kočárků TFK zase vyniká řada „lite“, kde přibyly odlehčené kočárky s karbonovou konstrukcí. V Německu má původ i spousta novinek LÄSSIG, atraktivních a vysoce praktických doplňků pro děti i rodiče. Za všechny vyzdvihněme dětské UV-oblečky a další vychytávky na ven a na koupání. Vystavena bude kolekce kočárků X-lander 2016/2017, které jsou dle výsledků ankety Česká máma 2015 mezi maminkami těmi nejoblíbenějšími, i nejzajímavější zboží z portfolia značek Voksi, Navington, Baby Ring a Little Angel.

 

Ať už si na veletrh přijdete pro inspiraci, nebo rovnou nakoupíte, pobyt si můžete zpříjemnit doprovodným programem. Ten čtvrteční s názvem „Mámo, relaxuj!“ ocení jak maminky, tak děti, pro které bude zajištěn bezplatný hrací koutek. Pátek a sobota se ponesou ve znamení Mimoňů, Transformer show a Ledového království. V sobotu odpoledne přibyde karneval s Dádou Patrasovou a v neděli pak tančení s Honzou Onderem a Luckou Hunčárovou. Dle informací uvedených na stránkách www.bvv.cz je samozřejmostí hlídání dětí od tří let, prostor pro přebalení a nakrmení dítěte, soutěže i další zábava.

Pro více informací o sortimentu společnosti Babypoint navštivte www.babypoint.eu nebo FB stránky.

One Reply to “Stánek společnosti Babypoint s autosedačkami, kočárky, jídelními židličkami i mnohým dalším”

Leave a Reply