diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Vše pro spokojené dítě i maminku na veletrhu PRODÍTĚ

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Brněnské výstaviště bude na začátku března patřit dětem a jejich rodičům. Od 5. do 8. 3. se tam koná další ročník Mezinárodního veletrhu potřeb pro děti a maminky PRODÍTĚ. Součástí nabídky předních dodavatelů dětského zboží bude nejenom běžný sortiment, ale i zboží, které ještě nedorazilo na prodejní pulty. Nejenom pro děti je pak připraven bohatý doprovodný program.

PRODITE - MaximTurbulencSoučástí nabídky letošního ročníku veletrhu bude vedle řady vystavovatelů také velmi oblíbené poradenské centrum, které mohou všichni zájemci využít zcela zdarma. Za zmínku určitě stojí poradenství v oblasti přípravy k porodu, péče o dítě a laktační poradenství. Stranou nezůstane ani stále aktuální problematika zvýšení bezpečnosti kojenců, kde se návštěvníci seznámí například s použitím monitoru dechu.

Zkrátka nepřijdou ani ti nejmenší návštěvníci veletrhu. Doprovodný program totiž bude doslova nabitý. Součástí čtvrtečního programu bude například show se zvířátky Duo EDEN – Máme rádi zvířata. Páteční odpoledne rozhýbe svým vystoupením oblíbená skupina Maxim Turbulenc, která je předzvěstí hvězdně obsazeného víkendu. Ten odstartuje bublinová show Matěje Kodeše, sobotním vrcholem je vystoupení oblíbeného Michala Nesvadby. Nedělní dopoledne pak přinese přestavení Brněnské písničkové tetiny s programem Tetiny v kuchyni, odpoledne zase vystoupí zpěvák Voxel.

PRODITE - VOXEL„Děti se mohou těšit také na oblíbené Disney kino, které každý den přinese mnoho krásných pohádek, nebo herní systém Disney Infinity. Stranou jistě nezůstanou ani kolotoče, skákací hrad nebo jízdy na šlapadlech v nafukovací fráze Best for kids. Nadační fond Advokáti pak dětem připravil jarní dílničky pro celou rodinu,“ láká Jana Tyrichová, PR manažerka z Veletrhů Brno.
Nejen pro kluky a tatínky bude určené představení klasických i RC modelů aut, pozemní a vojenské techniky, lodí, ponorek, letadel a vrtulníků. Součástí prezentace bude také možnost vyzkoušet si ovládání modelů na zemi, ve vodě i ve vzduchu.

Rybaření přinese vše pro úspěšnou sezonu

Souběžně s veletrhem PRODÍTĚ se na brněnském výstavišti uskuteční také další ročník prodejní výstavy rybářských potřeb RYBAŘENÍ. Novinky pro další sezonu, ale i tradiční sortiment budou prezentovat přední dodavatelé a importéři rybářských potřeb na český trh.

Nabídku vystavovatelů doplní zajímavý doprovodný program, který přinese populární přednášky předních osobností rybářského světa, praktické informace, ukázky úpravy ryb, ale i mnoho soutěží o zajímavé ceny.

Podrobné informace o obou veletrzích najdete na webech www.prodite.cz a www.bvv.cz/rybareni.

Přečtěte si také:

  • Bublanina Bublanina Tento recept na výbornou bublaninu mám od své babičky. Dělám ji moc ráda a všem nám doma chutná. Vyzkoušejte ho, třeba se stane i u vás oblíbeným moučníkem na neděli. Suroviny: 500 g […]
  • Plodové ozvyPlodové ozvy Asi od doby, kdy začínají první pohyby plodu, začínají být slyšet ozvy jeho srdce. Můžeme je poslouchat uchem nebo stetoskopem přiloženým na břicho. Plodové ozvy jsou dvakrát rychlejší a […]
  • Thriller – Dvojí tvářThriller – Dvojí tvář Když se patnáctiletá Kim seznámí se záhadným a přitažlivým Lukasem, nemá ani tušení, že chodil s její starší sestrou Ninou, kterou před dvěma lety našli mrtvou – s třpytivou vážkou na […]
  • Jak se pozná správně přisáté dítě?Jak se pozná správně přisáté dítě? má široce rozevřená ústa jako při zívání jeho dolní ret je ohrnut ven v koutku úst je dítěti vidět jazyk, stočený do žlábku dítěti při pití nevpadávají tváře dovnitř není slyšet […]
  • SlavojSlavoj Svátek: 7.červen Domácí podoby: Sláva, Slávek, Vojan, Slavojek Původ: slovanský Význam: slavný Líbí se Vám toto jméno?
  • Babiččino okénko aneb jak se změnila role dnešních babiček Babiččino okénko aneb jak se změnila role dnešních babiček Prvně bych ráda podotkla, že v naší zemi je obraz babičky doposud hodně ovlivněn povinnou četbou Babičky Boženy Němcové. V této nádherné knize má ústřední postava mírnou, vyrovnanou […]

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.