Posted on

Přemýšlíte, jak obdarovat své blízké nebo hledáte něco pro sebe? Věnujte pozornost tomuto příspěvku. Pokud jste těhotná, v rámci návštěv poradny byste měla absolvovat i vyšetření u zubaře. Pokud máte nějaké problémy nebo jen hledáte nového zubaře, navštivte zbrusu nové stomatologické centrum Podkovka v Praze 4. Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi přichází i příjemná sváteční atmosféra. Předvánoční pohodu a klid nám však mnohdy kazí hon na dárky, který pořádáme s touhou ulovit pro rodinu a přátelé ty nejoriginálnější kousky. Také si každý rok lámete hlavu nad tím, co budete letos balit do vánočního papíru, přemýšlíte, plánujete, nenápadně zjišťujete a nakonec stejně vždycky skončíte v drogerii či knihkupectví? Tento rok budete ale originální! Pokud chcete svým milým pod stromečkem vykouzlit opravdový úsměv na rtech, pak je zkuste obdarovat voucherem na různé druhy ošetření v novém dentálním centru Podkovka!

Podkovka je zbrusu nové stomatologické centrum, které nabízí kompletní péči o chrup pro celou vaši rodinu. Příjemné prostředí zrekonstruované vily v pražském Podolí, sympatický tým třech profesionálních lékařů a zubní hygienistky, přátelský až rodinný přístup a skvělé ceny – toto všechno vám klinika nabízí. Podkovka si zakládá na usměvavých pacientech
a bezchybný úsměv teď díky nim můžete věnovat také vy. Speciální vánoční vouchery na ošetření jsou skvělým tipem na praktický, milý a především originální vánoční dárek!

Hollywoodský úsměv k Vánocům
Darujte poukázku např. na bělení zubů, prováděné bezbolestnou a bezpečnou metodou za použití látky karbamid peroxidu. Voucher na běloskvoucí chrup z Podkovky stojí 3900,- Kč.

Dalším dárkem, který udělá pod stromečkem jistě radost, může být poukázka na stále oblíbenější keramické fasety či zubní implantát.
Pokud si netroufáte vybrat vašim blízkým sami, věnujte jim komplexní ošetření chrupu, kde si obdarovaný po konzultaci s lékařem zvolí, co je pro jeho zdravé a běloskvoucí zuby nejlepší. Pokud pořídíte poukázku na stále oblíbenější návštěvu u zubní hygienistky, posunete tak své milé o malý krůček vpřed ke zdárnému plnění novoročního předsevzetí – „Letos se budu perfektně a hlavně profesionálně starat o své zuby!“

Dokonale bílý chrup potěší maminky, dcery, sestřenice, kamarádky, ale i mužské osazenstvo vaší rodiny. Nad poukázkou na perfektní ošetření chrupu jistě zajásá babička s dědečkem a vůbec všichni, kteří stále ještě nenašli toho pravého zubaře.

Bílé zoubky pro Aničku nebo V sexy těle krásný chrup!
Napište na poukázku věnování pro konkrétní osobu nebo něco vtipného či trefného např. pro vašeho nejlepšího kamaráda. Kupte si v Podkovce prázdny voucher v hodnotě (1000 Kč, 2000 Kč, 3000 Kč…) a nechte své pero kouzlit veselé vánoční přání.

Všechny uvedené vánoční poukázky jsou k dostání na recepci dentálního centra Podkovka.

Perfektní chrup je v dnešní době tou nejlepší vizitkou, s vouchery z Podkovky věnujete nejen originální dárek a profesionální péči, ale také sebevědomý a hlavně krásný úsměv!

Kompletní informace o voucherech a poskytovaných službách naleznete na stránkách kliniky www.podkovka.cz nebo se zeptejte přímo našich odborníků na telefonním čísle +420 725 094 931. Stomatologové z Podkovky jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8.00 do 20.00 na adrese Na Podkovce 270/4, Praha 4.

Leave a Reply