diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Užitečné informace pro maminky

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Velké množství lidí dnes vyhledává informace na internetu. Internet je totiž nepřebernou zásobárnou veškerých informací. Pokud něco potřebujeme najít, je internet tou nejlepší volbou. Hledání je rychlé a prakticky vždy najdeme, co potřebujeme. Díky internetu ušetříme spoustu času, starostí a námahy. Kromě toho je velkým přínosem internetu také to, že mnohdy se na něm o konkrétních problémech diskutuje a spousta lidí se na něm podělí o své zkušenosti.

Internet šetří čas

Vezměme si například maminky nebo ženy, které čekají miminko. Pro ně je internet ideální možností, jak si v klidu a pohodlí opatřit takové informace, které je zrovna zajímají. Nemusí se nikde plahočit, hledat vhodnou literaturu nebo časopisy. Stačí, když najdou nějaký vhodný web, který je právě maminkám určen.

Vše o těhotenství a porodu

Jedním z takových webů je například rodicka.cz. Tento web je určen všem, kteří se chtějí dozvědět vše o těhotenství týden po týdnu, o  tom, jak probíhá porod, jakou péči právě narozené miminko vyžaduje a mnoho dalších zajímavých informací .

Když se vám nedaří otěhotnět

Ale nenechte se mýlit. Ny tomto webu naleznou informace a rady také ty ženy nebo páry, kterým se nedaří počít miminko. Přečíst si zde můžete velké množství zajímavých rad a metod, které v početí pomáhají, jako je například Jonášova metoda početí.

Dětské nemoci

Pokud už děti máte, jistě rádi uvítáte také informace, které se týkají kupříkladu dětských nemocí. Na webových stránkách se této problematice věnuje velké množství článků. Pokud máte například podezření, že vaše dítě má roupy, stačí, když si do vyhledávacího okénka na webu zadáte frázi “roup dětský léčba” a v okamžiku se dozvíte přesně takové informace, které hledáte.

Velkou výhodou portálu rodicka.cz je fakt, že se zde na jednom místě nachází opravdu velké množství užitečných informací. Pokud potřebujete vědět prakticky cokoli na téma těhotenství, porod, děti a o problémech, které tato tématika přináší, čtěte webový portál rodicka.cz.

Přečtěte si také:

  • Vývoj ploduVývoj plodu Koncem embryonálního období je ukončena organogeneze a zevní podoba plodu, embryo přechází v plod a nastupuje období fetálního vývoje. V průběhu následujících 7. měsíců bude plod […]
  • Rh FaktorRh Faktor O Rh faktor se starat nemusíte, chodíte–li pravidelně do poradny. Všechno za vás zařídí spolehlivě lékaři. A co je však Rh faktor? Znáte však skutečnost že krev lidí není úplně stejná, […]
  • JasmínaJasmína Svátek: 24.únor Domácí podoby: Jasmínka, Jasměnka, Jasmuška, Jasma, Mína Původ: orientální Význam: odvozené od názvu keře jasmín Líbí se Vám toto jméno?
  • Porodní plán – 1.dílPorodní plán – 1.díl Porodní plán je písemný seznam požadavků matky, které by chtěla dodržet během porodu. Již při příjmu do porodnice se porodní asistentka a lékař seznamují z porodního plánu s úmysly ženy a […]
  • Protahování pánevní oblastiProtahování pánevní oblasti Účinek při porodu: Snižuje nepříjemné pocity při porodu, je-li plod v poloze záhlavím k pánvi. Plodu to pomůže otočit se záhlavím dopředu. Účinek v běžném životě: tlumí bolesti v dolní […]
  • Julia, JulieJulia, Julie Svátek: 10.prosinec Domácí podoby: Julča, Julinka, Jula, Julka, Juliška, Lili, Lia Původ: latinský Význam: vlasatý, zářící, mladý; božský Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.