diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Užitečné informace pro maminky

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Velké množství lidí dnes vyhledává informace na internetu. Internet je totiž nepřebernou zásobárnou veškerých informací. Pokud něco potřebujeme najít, je internet tou nejlepší volbou. Hledání je rychlé a prakticky vždy najdeme, co potřebujeme. Díky internetu ušetříme spoustu času, starostí a námahy. Kromě toho je velkým přínosem internetu také to, že mnohdy se na něm o konkrétních problémech diskutuje a spousta lidí se na něm podělí o své zkušenosti.

Internet šetří čas

Vezměme si například maminky nebo ženy, které čekají miminko. Pro ně je internet ideální možností, jak si v klidu a pohodlí opatřit takové informace, které je zrovna zajímají. Nemusí se nikde plahočit, hledat vhodnou literaturu nebo časopisy. Stačí, když najdou nějaký vhodný web, který je právě maminkám určen.

Vše o těhotenství a porodu

Jedním z takových webů je například rodicka.cz. Tento web je určen všem, kteří se chtějí dozvědět vše o těhotenství týden po týdnu, o  tom, jak probíhá porod, jakou péči právě narozené miminko vyžaduje a mnoho dalších zajímavých informací .

Když se vám nedaří otěhotnět

Ale nenechte se mýlit. Ny tomto webu naleznou informace a rady také ty ženy nebo páry, kterým se nedaří počít miminko. Přečíst si zde můžete velké množství zajímavých rad a metod, které v početí pomáhají, jako je například Jonášova metoda početí.

Dětské nemoci

Pokud už děti máte, jistě rádi uvítáte také informace, které se týkají kupříkladu dětských nemocí. Na webových stránkách se této problematice věnuje velké množství článků. Pokud máte například podezření, že vaše dítě má roupy, stačí, když si do vyhledávacího okénka na webu zadáte frázi “roup dětský léčba” a v okamžiku se dozvíte přesně takové informace, které hledáte.

Velkou výhodou portálu rodicka.cz je fakt, že se zde na jednom místě nachází opravdu velké množství užitečných informací. Pokud potřebujete vědět prakticky cokoli na téma těhotenství, porod, děti a o problémech, které tato tématika přináší, čtěte webový portál rodicka.cz.

Přečtěte si také:

  • RitaRita Svátek: 22.květen Domácí podoby: Rituška, Ritka, Ritunka Původ: italský Význam: zkrácenina jména Markéta (perla) Líbí se Vám toto jméno?
  • Vývoj před narozením (podrobněji)Vývoj před narozením (podrobněji) Období zárodečné: začíná oplozením vajíčka v horní části vejcovodu - životnost spermií i vajíček v pohlavních orgánech ženy je velmi krátká (vajíčk je schopno oplození jen asi 12hodin […]
  • Domácí strava a její výhodyDomácí strava a její výhody V prvních měsících života je přirozeně pro dítě nejvhodnější stravou mateřské mléko. Pokud žena kojit nemůže, podává miminku umělá mléka. U nekojených dětí se začíná postupně s příkrmy po […]
  • Pitný režim u kojenců a malých dětíPitný režim u kojenců a malých dětí Plně kojeným dětem postačí k uhašení žízně pouze mateřské mléko. Není tedy nutné podávat další tekutiny. Na začátku kojení miminko pije tzv. přední mléko, které je řidší. To uhasí jeho […]
  • Müslimánie – zdravé mlsání pro těhulkyMüslimánie – zdravé mlsání pro těhulky Tento projekt mě velice zaujal a věřím, že se bude líbit i vám. Zdravé mlsání v podobě müsli je určitě skvělé. Zajímavý projekt Müslimánie, jehož obdobu možná znáte ze zahraničí nebo v […]
  • ArielAriel Svátek: 11.duben Domácí podoby: Arielek, Ari, Arek Původ: hebrejský Význam: lev boží Líbí se Vám toto jméno?

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.