Posted on

Milé těhulky.

Chystáte nyní výbavičku pro svoje miminko? Stále přemýšlíte, co vám ještě chybí? Přemýšlíte, kde budete miminko přebalovat? Určitě je dobré nad těmito otázkami zamyslet. Jaké máte možnosti využití prostoru, zda by něco nešlo dát jinak, kde zvolit vhodné osvětlení, aby jste na dítko viděly a zároveň, aby ostré světlo příliš nesvítilo do očí.

Pokud máte možnost projděte internetové stránky, které se týkají nábytku, poptejte se kamarádek, známých, jak oni toto řešily a jaké zkušenosti mají oni. Přebalovat budete váš poklad v podstatě pořád, takže je dobré nic nepodcenit.

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit zvolit přebalovací desku na komodu. Desku pak odděláte a máte pro předškoláčka výborné prostory pro uložení prádla. Na přebalovací desku se ještě dokoupí podložka, která je omývatelná, zdravotně nezvadná, krásně měkká.

Optejte se po okolí, zda někdo nemá firmu, která se zabývá výrobou nábytku. Jistě vám vyjdou vstříc, odvedou kvalitní práci. Domluvíte se na rozměrech, barvě, kterou byste si představovaly.

Opravdu je lepší do takové koupě investovat. Když nakoupíte někde levný přebalovací pult bez šuplíků, později zjistíte, jak bude miminko růst, že se vám na přebalovací pult nevejde, jelikož je úzký a pult skončí někde v rohu, kde nebude překážet. Taková investice bude potom k ničemu.

Nešetřete tedy na výběru, nechte si dát kvalitní pojezdová kolečka na šuplíky, protože časem se tyto šuplíky mohou opotřebovat, jelikož je budete otvírat opravdu často.

Další výhodou je určitě to, že máte vše pohromadě. Do jednoho šuplíku si můžete dát plenky, kosmetiku pro miminko a do dalších si poskládat bodýčka, trička, dupačky, tepláčky, mikinky. Prostě vše, co pro vaše miminko potřebujete. A až vaše miminko odroste, manžel vám sundá přebalovací desku, kterou schováte popřípadě pro další miminko

Leave a Reply