diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Soutěž: Maminka redaktorkou

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Vyhlašujeme soutěž pro všechny
nové čtenáře a uživatele na téma:
TĚHOTENSTVÍ

Termín: 10.10.2011 – 31.10.2011
Partner soutěže: Nakladatelství Maxdorf

Co musíte udělat?

 1. Napsat libovolný uživatelský článek na téma “těhotenství”. Například: příchod na svět, příběh ze života (vlastního nebo kamarádky), rady a tipy nastávajícím maminkám, zážitek z těhotenství, zkušenosti z období těhotenství, jak přežít mateřství, … psát mohou nejen maminky, ale také dívky-studentky. Článek může být i odbornější – diagnostika, nemoci, vyšetření, zdraví, aj. Článek NEmusí splňovat základní pravidla pro psaní článku na mojebrisko.cz (tzn. délka textu může být libovolná)
 2. Články posílejte pomocí kontaktního formuláře (najdete jej na stránce “Přidat-vložit” v horním menu) Nezapomeňte uvést svoje celé jméno, adresu a telefon, abychom vás mohli (v případě výhry) kontaktovat.

Co můžete udělat?

 • Můžete poslat jednotlivě i více článků na publikování. Počet článků od jednoho autora není omezen a navíc tím zvyšujete svou šanci na výhru.
 • Můžete se registrovat a psát článek přímo v redakčním systému (v tomto případě pak na konec článku připište poznámku “soutěž: Maminka redaktorkou”). Registrace je však dobrovolná a není podmínkou – stačí, když nám článek zašlete ve formátu DOC nebo TXT. Zpracování a publikování zajistíme.

Jak bude probíhat hodnocení článků?

 • Tři články vybereme a jejich autory odměníme věcnými cenami (knihy), které do soutěže věnovalo Nakladatelství Maxdorf (1.místo Praktický slovník medicíny, 2.místo Kapesní slovník medicíny, 3.místo Medvědí prázdniny).
 • Všechny příspěvky uveřejníme v odpovídajících rubrikách.


Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Maxdorf
(publikace určené lékařům, ale i knihy pro širokou veřejnost, slovníky, apod.)

Těšíme se na vaše články.
Dotazy a připomínky vám rádi zodpovíme.

Přečtěte si také:

 • Kuřecí prsa na zelenině s kuskusemKuřecí prsa na zelenině s kuskusem Suroviny: 500 g kuřecích prsou, ½ brokolice, 1 cibule, 3 lžíce olivového oleje, 2 mrkve, 1 paprika, hrášek dle chuti, kousek pórku, 100 ml mléka, 2 lžíce hladké mouky, sůl, grilovací […]
 • Jak se bude jmenovat?Jak se bude jmenovat? Každá těhotná maminka stráví při výběru jména pro své nenarozené dítě spoustu času a s tatínkem si lámou hlavu, které jméno bude to nejlepší pro jejich děťátko. Vybrat to správné je to […]
 • Čočková polévkaČočková polévka Ingredience: hrnek přebrané čočky, 2 brambory, 1 mrkev, kousek celeru, 1 menší cibule, kousek másla, hladká mouka, ½ stroužku česneku, majoránka Postup: Nejlépe přes noc namočenou čočku […]
 • AuroraAurora Svátek: 26.ledna Domácí podoby: Aurorka, Aurka, Aura Původ: latinský Význam: ranní červánky, jitřenka Líbí se Vám toto jméno?
 • Stanislava Stanislava Svátek: 9.červen Domácí podoby: Stáňa, Stánička, Stánina, Standa, Slávka Původ: staroslověnský Význam: upevní slávu, staň se slavnou Líbí se Vám toto jméno?
 • Kdo je dula?Kdo je dula? Jste těhotná a začínáte přemýšlet o tom,  jak by měl vypadat porod? Začínáte mít starosti s tím, kdo by u porodu měl být? Ráda byste nejen partnera, ale i někoho dalšího, kdo by věděl, co […]

Jeden komentář k “Soutěž: Maminka redaktorkou

 1. Pingback: Vyhlášení výherců soutěže „Maminka redaktorkou“ | Moje Bříško

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.