Posted on

Vyhlašujeme soutěž pro všechny
nové čtenáře a uživatele na téma:
TĚHOTENSTVÍ

Termín: 10.10.2011 – 31.10.2011
Partner soutěže: Nakladatelství Maxdorf

Co musíte udělat?

  1. Napsat libovolný uživatelský článek na téma “těhotenství”. Například: příchod na svět, příběh ze života (vlastního nebo kamarádky), rady a tipy nastávajícím maminkám, zážitek z těhotenství, zkušenosti z období těhotenství, jak přežít mateřství, … psát mohou nejen maminky, ale také dívky-studentky. Článek může být i odbornější – diagnostika, nemoci, vyšetření, zdraví, aj. Článek NEmusí splňovat základní pravidla pro psaní článku na mojebrisko.cz (tzn. délka textu může být libovolná)
  2. Články posílejte pomocí kontaktního formuláře (najdete jej na stránce “Přidat-vložit” v horním menu) Nezapomeňte uvést svoje celé jméno, adresu a telefon, abychom vás mohli (v případě výhry) kontaktovat.

Co můžete udělat?

  • Můžete poslat jednotlivě i více článků na publikování. Počet článků od jednoho autora není omezen a navíc tím zvyšujete svou šanci na výhru.
  • Můžete se registrovat a psát článek přímo v redakčním systému (v tomto případě pak na konec článku připište poznámku “soutěž: Maminka redaktorkou”). Registrace je však dobrovolná a není podmínkou – stačí, když nám článek zašlete ve formátu DOC nebo TXT. Zpracování a publikování zajistíme.

Jak bude probíhat hodnocení článků?

  • Tři články vybereme a jejich autory odměníme věcnými cenami (knihy), které do soutěže věnovalo Nakladatelství Maxdorf (1.místo Praktický slovník medicíny, 2.místo Kapesní slovník medicíny, 3.místo Medvědí prázdniny).
  • Všechny příspěvky uveřejníme v odpovídajících rubrikách.


Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Maxdorf
(publikace určené lékařům, ale i knihy pro širokou veřejnost, slovníky, apod.)

Těšíme se na vaše články.
Dotazy a připomínky vám rádi zodpovíme.

One Reply to “Soutěž: Maminka redaktorkou”

Leave a Reply