Posted on

Zkuste své štěstí, odpovězte na tři jednoduché otázky níže a vyhrajte některou z lákavých cen, které do třítýdenní soutěže věnovala firma Babypoint, s.r.o., přední český výrobce a dovozce dětského zboží.

Termín trvání soutěže: do 7.10.2012, poté bude vylosováno 5 výherců, a to ze všech soutěžících, kteří správně odpovědí na soutěžní otázky.

Formulář se soutěžními otázkami:
klikněte zde a odpovězte na otázky

Ceny pro výherce

  • 1. Cena: Červená tříkolka – Tříkolka s bytelnou konstrukcí je vybavena tříbodovými pásy pro připoutání dítěte i odnímatelnou vodící tyčí, kterou ocení především rodiče řidičů začátečníků anebo odvážlivců, kteří se ničeho nebojí. Děti na tříkolce kromě samotné jízdy potěší sklápěcí valníček, ve kterém si s sebou budou moci vozit nejrůznější poklady. Červená tříkolka v hodnotě 800,- Kč s modrým sedátkem jistě udělá radost holčičkám i klukům ve věku 3 – 5 let.
  • 2. Cena: Hrací deka kruh – růžová – Příjemně hebká hrací deka (o průměru 90 cm) obsahuje různé prvky podporující rozvoj smyslů dítěte. Vhodná již od narození. Hodnota výhry je 710,- Kč.
  • 3-5. Cena: CD Dětská hrací skříňka – Dětská hrací skříňka je album s dětskými písničkami – deset skladeb (5 autorských písniček, 4 lidovky a 1 ukolébavka), jejichž autorem je hudební skladatel David Freedom. Výjimečnost alba spočívá ve specifickém uklidňujícím zvuku hrací skříňky, který doprovází každou písničku. Hodnota výhry kolem 219,- Kč.

O společnosti Babypoint s.r.o.

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Letos Babypoint rozšířil nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) či o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní různých veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES. www.babypoint.eu

Leave a Reply