Posted on

S alternativní léčbou je v dnešní době nejvíce spojována biolampa, která se využívá k léčbě širokého spektra onemocnění. Dnes již špičková biolampa zaznamenala za poslední řadu let technologický obrovský pokrok. Díky moderním technologiím, které biolampa využívá dokáže s velkou účinností řešit velké spektrum onemocnění.

V dřívějších dobách měla biolampa uplatnění jako je zmírnění příznaku onemocnění nebo úleva od bolesti. V současné době je však biolampa téměř schopna dané onemocnění vyléčit. Biolampa nemá žádné vedlejší účinky, pravidelné používání biolampy Vás může mnohdy vyhnout operativním zákrokům a užívání léků, které na rozdíl od biolampy mají spousty vedlejších účinků. Použití biolampy zvládne opravdu každý, obsluha biolampy je jednoduchá a úplně bezbolestná. Je však zapotřebí dodržovat pravidelnou léčbu a používat biolampu dle návodu tak jak máme. Organismus vystavován záření, který biolampa vydává není vůbec zatěžován, použití biolampy je zcela bezpečné a zářením, které biolampa vydává se nelze „předávkovat“.

Co biolampa léčí ?

Biolampa a její léčebné metody jsou skutečně veliké. Princip, na kterým je biolampa založena zrychluje metabolismus buněk a tím přispívá k rychlé regeneraci tkáně. Svým univerzálním účinkem je tak biolampa schopna léčit téměř všechna onemocnění kromě zhoubných nádorů.

LEDdiodová biolampa

Nejnovější biolampa na bázi LED diod úspěšně léčí obtíže pohybového aparátu jakými jsou bolest kloubů, revmatismus, tenisový loket, artróza, bolest zad a mnoha dalších. Moderní biolampa však dokáže efektivně léčit krom pohybového aparátu i kožní onemocnění. Mezi nejčastější kožní obtíže, které biolampa efektivně léčí patří akné, atopický ekzém, lupénka, strie, opary, hojení pooperačních ran, křečové žíly, hemeroidy, avšak i otevřené rány jakými jsou bércové vředy. Biolampa má tak skutečně veliké uplatnění při léčbě širokého spektra onemocnění

Biolampa souvisí s akupunkturními body

Moderní biolampa je schopna díky špičkové technologii léčit i řadu civilizačních onemocnění jakými může být nespavost, deprese, cukrovka apod. Biolampa navíc také zlepšuje imunitní systém. Biolampa při léčbě využívá i akupunkturní body, které jsou důležitou součástí úspěšné léčby. Cílem působení biolampy na jednotlivé orgány nebo i na celý organismus je nastartování správných regeneračních pochodů v organismu.

Biolampa a její použití

Není nic snazšího než si biolampu pořídit. Investice do biolampy není nikterak vysoká nebo přemrštěná – tedy koupíte-li správnou biolampu. Vlastnictví biolampy Vám přináší hned mnoho výhod – použití biolampy v pohodlí vašeho domova a pravidelnou léčbu. Biolampa je přístroj velice malý, skladný a nenáročný na provoz. Asi nejmodernější biolampa Biostimul BS 303, která je univerzální – je tzv. na všechny onemocnění má v sobě již za¨budované vestavěné akumulátory k dobití, tedy použití biolampy má i svůj komfort. Biolampu tak můžete používat kdekoliv, kde není elektrická síť. Spotřeba elektrické energie, kterou biolampa má, je zcela mizivá a nikterak nákladná, neboť LED diody, které biolampa využívá nemají téměř žádnou spotřebu a co se výdrže týče, někteří výrobci udávají až 10 tisíc hodin provozu.

Která biolampa je ta „nej“ ?

Na trhu je velké množství prodejců nabízející biolampy, těžko se někde dočtete, že právě ta biolampa je ta nejlepší. Podle nás však mezi špičky patří biolampy Biostimul. Jsou to biolampy českého výrobce, které vyvíjí špičkové přístroje do nemocnic, rehabilitačních center apod. Velká investice peněžních prostředků zaznamenala veliký pokrok v oblasti biolamp, vznikla tak biolampa kvalitní – univerzální, která dokáže léčit široké množství obtíží. Hned za biolampami Biostimul bychom Vám doporučili biolampy z řady Biobeam – ty jsou však již specializované buď na pohybový aparát nebo kožní onemocnění.

Leave a Reply