diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Dětská helma jako skvělý doplněk!

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

detska-helma-na-kolo-1Žádná odrážedla ani koloběžky, rovnou pořádné nablýskané kolo! Dopřejte tuto radost i Vašemu dítěti! Zároveň však nepodceňte bezpečnost.  Úplným základem je kvalitní ochrana hlavy. Cool „závodní“ helma může být ale i skvělý doplněk, bez kterého prcek už zkrátka nebude nikdy chtít vyjet!

Kiddimoto – Helmy oceněné královnou

Při výběru helmy narazíte na jeden jediný problém. A to kterou zvolit, když máte na výběr takové množství krásných designů a nápaditých barevných kombinací! To je výsledek filosofie společnosti Kiddimoto, která kombinuje kvalitní ochranné prvky s působivým vzhledem. Pochopila totiž, že cesta k dětem vede přes jejich bujnou fantazii!

Vysoká úroveň této firmy se naplno projevila v roce 2015. Za úspěchy na mezinárodním trhu získala prestižní ocenění „The Queen’s Award for Enterprise“. Tuto cenu každoročně dostávají ty nejlepší podniky na Britských ostrovech od samotné Královny! Jíž toto znamená opravdovou záruku kvality!

Bezpečnost je na rodičích

Samozřejmě je ale jasné, že zbytek musíte ohlídat Vy, rodiče! Až si tedy budoucí malý cyklista vybere přilbu podle svého gusta, je třeba zajistit správnou velikost. Velmi důležité je pečlivě hlavičku změřit. Na to můžete použít třeba krejčovský metr, který přiložíte přibližně centimetr nad obočí.

Dále je nutné ohlídat, aby helma nepřepadávala ani při rozepnutí a zasahovala maximálně do půlky čela. Zajímavým bezpečnostním prvkem je také nastavitelná velikost. Tyto přilby doslova porostou s dítkem, a vždy tedy padnou tak jak mají. Z toho vyplývá, že vydrží několik sezon!

Coolkola.cz

Tyto fantastické dětské helmy na kolo najdete u nás na e-shopu Coolkola.cz! Jako výhradní dodavatel disponujeme širokým sortimentem. Můžete si tedy být jisti, že si u nás vybere jak holka, tak i kluk!

Přečtěte si také:

  • BlankaBlanka Svátek: 2.prosinec Domácí podoby: Bláňa, Blanča, Blanička, Blanuška Původ: germánský Význam: bílá, běloskvoucí (španělské jméno) Líbí se Vám toto jméno?
  • Šťastné těhotenství od A do ZŠťastné těhotenství od A do Z Snad všechny budoucí maminky napadne během jejich těhotenství množství otázek, na které hledají odpovědi. Na mnohé z problémů  nyní naleznou stručnou a srozumitelnou odpověď v knize […]
  • Nebezpečný průvan!Nebezpečný průvan! V bytech a podkroví dosahují letní teploty zvratných výšek. Když se celý den vzduch nehne, není možné vyvětrat. Navíc s novorozencem uvnitř bytu nemůžete dělat průvan. Asi do šesti měsíců […]
  • Hygiena při kojeníHygiena při kojení Když držíte v náručí několikadenní miminko, máte pocit, že těch bacilů všude okolo je nepřiměřeně mnoho a snažíte se jejich množství eliminovat co nejvíce. Někdy vlastně až příliš. Ale […]
  • RonaldRonald Svátek: 9.únor Domácí podoby: Rony, Ron, Ronaldek Původ: anglický Význam: moudrý vládce, rádce Líbí se Vám toto jméno?
  • LudvíkLudvík Svátek: 19.srpen Domácí podoby: Luďa, Luděk, Ludvíček, ludva Původ: germánský Význam: slavný bojovník Líbí se Vám toto jméno?

Jeden komentář k “Dětská helma jako skvělý doplněk!

  1. Matej

    My mame helmu z internetu s jsme spokojeni mala si ji vybrala sama, jen jsme ji ukazali helmy od znacky se kterou mame dobre zkusenosti a ona si sama vybrala. 🙂

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.